Найпотужніша ініціатива від ІТ-компанії, що наближає перемогу

Збори для ЗСУ, проєкти, спрямовані на підтримку чи навчання військових тощо стали частиною корпоративної культури і показником соціальної відповідальності компаній. До шортліста увійшло 16 ініціатив — нумо обирати ті, які, на вашу думку, мають отримати премію DOU і бути взірцями для інших.

БФ MacPaw Foundation

MacPaw


З лютого 2022 року фонд компанії дбає про військових і українців, які постраждали від війни. Загалом компанія MacPaw вже передала на допомогу захисникам України більш ніж $9 млн.

Навчальний курс «Вишкіл капітанів»

Genesis і SKELAR спільно з appflame, Headway, Universe та AMO


Перший та єдиний у своєму роді навчальний курс із військового лідерства в Україні. Розроблений провідними воєнними фахівцями за стандартами НАТО. До кінця 2023 року навчання пройдуть близько 600 офіцерів.

ELEKS Help Ukraine

ELEKS


Станом на грудень, ELEKS надав фінансової підтримки на понад $5,7 млн, волонтери зібрали та закупили обладнання, дронів, автомобілів та ін. на суму понад $2,5 млн, а робоча група опрацювала майже 1000 запитів від військових, а це більше 12000 одиниць різного обладання.

Projector Mentorship Platform

Projector Creative & Tech Institute


Найбільша українська менторська платформа, яка передає 100% коштів на ЗСУ. Оплата за кожну консультацію стає донатом на закриття потреб окремого полку ССО. За півтора року існування вдалося зібрати понад 5 млн грн донатів.

Навчання військових ІТ-інженерів

Sigma Software University


За три з половиною місяці співпраці із ІТ-військовими, понад 230 учасників розпочали навчання за різними напрямками ІТ. Це представники ЗСУ, що наближають перемогу України на технологічному фронті, створюючи високотехнологічні рішення для ведення війни.

Ініціатива «Тримаю!»

Ciklum


Спільний проєкт Ciklum і «Повернись живим» для розгортання мобільних навчально-тренувальних комплексів з такмеду. У результаті створили вісім комплексів на полігонах ЗСУ. Проєкт обійшовся у 20,8 млн грн. Третину вартості проєкту (майже 7 млн грн) профінансували компанія Ciklum і її співробітники.

Intellias Stronger Together

Intellias


Компанія разом зі спеціалістами задонатила понад 80 млн грн на потреби Сил Оборони, понад 120 людей активно волонтерять на постійній основі та понад 100 бригад отримали підтримку у вигляді автівок, спорядження, засобів звʼязку та розвідувальних дронів.

Благодійні стріми замість корпоративів

N-iX


Компанія мала закладений бюджет на корпоративи, але вирішила зробити щось більше. Так N-iX трансформувала корпоративи в благодійні онлайн-стріми на популярних українських YouTube-каналах, де з початку 2022 року зібрали більше 44 мільйонів гривень для фонду “Повернись живим”.

10 млн грн на потреби новоствореної 23-ї ОМБр

Yalantis


До свого 15-річчя Yalantis вирішила задонатити на підтримку ЗСУ 16.5 млн грн. Перші 10 млн грн відправили фонду «Повернись живим» для забезпечення новоствореного підрозділу аеророзвідки 23-ї ОМБр.

Help volunteer Platform

EVO


Краудфандингова платформа для збору коштів, яка об'єднує волонтерів і всіх, хто бажає допомогти. Містить набір інструментів для збору коштів і перевіряє кампанії, щоби кожен благодійник був упевнений, що його донат буде використано за призначенням. На Help Volunteer було було запущено понад 500 зборів і зібрано майже 15 млн грн.

БФ «Злагода»

Maklai


Фонд компанії закупив понад 240 позашляховиків, "швидких", вантажівок, автобусів і ще багато інших товарів військового призначення. За два роки сума закупівель сягнула майже $3 млн.

Stand with Ukraine

TechMagic


Проєкт є інструментом підтримки для військових. З початку повномасштабного вторгнення компанія зібрала та направила понад 16 млн 506 тис. грн та стартувала й розвиває 22 благодійних проєкти.

Військовий збір Levi9

Levi9 Ukraine


Щомісячний військовий збір, за результатами якого сума збору подвоюється головним офісом і розподіляється між організаціями й фондами шляхом голосування співробітників. З початку ініціативи і на момент листопада 2023 буде передано більше 19 млн грн.

Ініціатива «Рій помсти»

Uklon


Разом з Фондом Притули та військовою школою «Боривітер» реалізували збір на 55 млн гривень на закупівлю 2000 FPV-дронів і навчання 420 пілотів. Uklon передав 3,5 мільйона гривень, де 500 тис. зібрала власне команда компанії. І ще 1,5 млн грн завдяки функції «Підписка на донат» у застосунку Uklon.

БФ «Відкриті очі»

SoftServe


За період війни SoftServe інвестував у допомогу Україні 850 мільйонів гривень. Більше як 500 співробітників SoftServe стали волонтерами та амбасадорами корпоративного благодійного фонду «Відкриті очі», понад 80 тисяч українців скористались допомогою компанії.

Support Ukraine

DataArt


DataArt і партнери спрямували понад 130 мільйонів гривень на допомогу українцям, зокрема біженцям, переселенцям, людям на деокупованих територіях і в гарячих точках, медикам і військовим у межах ініціативи Support Ukraine.

0 з 3 голосів в цій категорії

Загальний перелік експертів
(в категоріях було по 3-4 експерти)

Максим Іщенко, засновник DOU та Djinni

Максим Іщенко

Засновник DOU та Djinni

Михайло Федоров, Віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації України

Михайло Федоров

Віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації України

Ярослав Ажнюк, Співзасновник компаній Petcube і FuelFinance

Ярослав Ажнюк

Співзасновник компаній Petcube і FuelFinance

Олег Берестовий, Айтівець і офіцер ЗСУ

Олег Берестовий

Айтівець і офіцер ЗСУ

Любов Шипович, C-level айтівиця та технопідприємиця, співзасновниця БФ “Dignitas”

Любов Шипович

C-level айтівиця та технопідприємиця, співзасновниця БФ “Dignitas”

Тарас Чмут, Ветеран російсько-української війни, очолює БФ “Повернись живим“

Тарас Чмут

Ветеран російсько-української війни, очолює БФ "Повернись живим"

Юрій Федоренко, Айтівець, ІТ-журналіст, подкастер

Юрій Федоренко

Айтівець, ІТ-журналіст, подкастер

Сергій Бережний, Співзасновник БФ “КОЛО”

Сергій Бережний

Співзасновник БФ “КОЛО”

Микола Максименко, Співзасновник Deep tech стартапу Haiqu

Микола Максименко

Співзасновник Deep tech стартапу Haiqu

Олександр Трегуб, Дизайнер, CEO і співзасновник Projector Creative & Tech Online Institute

Олександр Трегуб

Дизайнер, CEO і співзасновник Projector Creative & Tech Online Institute

Єгор Стадний, Eксзаступник міністра освіти й науки, віцепрезидент з бакалаврських програм KSE

Єгор Стадний

Ексзаступник міністра освіти й науки, віцепрезидент з бакалаврських програм KSE

Віталій Седлер, СЕО та співзасновник компанії Intellias

Віталій Седлер

СЕО та співзасновник компанії Intellias

Дмитро Дубровський, Співзасновник Uklon

Дмитро Дубровський

Співзасновник Uklon

Денис Бігус, Журналіст-розслідувач, автор проєкту Bihus.info

Денис Бігус

Журналіст-розслідувач, автор проєкту Bihus.info

Володимир Многолєтній, Співзасновник Genesis

Володимир Многолєтній

Співзасновник Genesis

Ярослав Притула, Перший проректор Українського католицького університету

Ярослав Притула

Перший проректор Українського католицького університету