Zoot

21...80 спеціалістів
Львів, Лідс (Велика Британія), Санкт-Галлен (Швейцарія), Франкфурт-на-Майні (Німеччина)

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Zoot is a great company to work at. Zoot delivers a solid and best-in-class product developed by an outstanding team of specialists. Amazing office facilities, super team, and excellent growth opportunities.

This employer genuinely cares for your growth, both professionally and personally.
I have not heard any grumbling about management or the company or even the co-workers. I love it.

Nice cozy office. Easy to get. People are easy to work with. I like to work here.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.