Zibra AI

Говорят, работать в мл стартапах круто, и в этом отношении Zibra не исключение. Когда я проходил собеседование, у меня спросили, что я хотел бы видеть на работе мечты. Я ответил что ресёрч, много ресёрча. Не уверен, понимал ли я в тот момент сколько его будет.., но я даже рад. Ещё со времён бакалавриата я полюбил участвовать в хакатонах, а работа в Zibrе — это один большой хакатон. Чудесный мир NERFов, трансформеров, метаобучения, гиперсетей и всех самых пафосных слов из машинного обучения. Но не одним ML’ем хороша Zibra: 3D и бизнес команды работают на той же волне рок’н’рола, заставляя воду Zibra Liquids литься, а продукт продаваться.
Если говорить тезисно, то плюсы Zibra выглядят так:
* Все работники КМС по настольному футболу
* Гибкий график работы
* Тесные связи с Pawa, Reface и Roosh в целом
* Горизонтальная структура управления
* Чувство стиля
* Старый офис на Воздвиженке хорош, а новый на Золотых Воротах ещё лучше
* Уникальная корпоративная культура: ходим вместе в кино и на квартирники; душним только в шутку

Підтримали: Kateryna Rudyk

ZibraAI я знайшов на DOU. Вакансія зацікавила дуже рідкісними вимогами — ML в 3D.

Тестове завдання було не менш цікавим — research та імплементація SOTA підходів. Я успішно впорався — і ось, вже більше року працюю на еджі ML технологій.

З перших днів зрозумів, що я потрапив до компанії, де зможу реалізувати себе на максимум. Відразу купили потужний ноутбук, дали сервер з найновішими GPU, одним словом, компанія робила все, щоб процес був максимально комфортним і продуктивним.

Я ML Research Engineer. За рік з ґаком роботи, крім шаленого досвіду в Deep Learning, взяв участь у створенні стартапа з середини, став свідком того, як пройти шлях від 0 до 1, і що означає бути enterpreniour в IT. Цей досвід вважаю точно не менш важливим за технічний.

Щодо комфорту роботи, то ми нещодавно переїхали в саме сердце Києва, у свіжо відремонтований офіс в БЦ Леонардо, з якого відкривається прекрасний вид на Київ.

Загалом, ZibraAI дуже перспективний технологічний проєкт, що об’єднав надзвичайну команду людей, яка робить супер інноваційний продукт.

Підтримали: Olya Kotelnytska

До ZibraAI я потрапив через ...Твіттер. Ага, буває й таке:)
Я написав твіт про використання нейро-SDF, і компанія звернула на нього увагу, бо вони саме цікавилися даною темою. Далі надійшло запрошення стати членом команди.

Що цікаво, на новій роботі мене поставили на інший напрямок, який не сильно пов’язаний з нейро-SDF, але я не засмутився, адже працювати випало з фізикою й симуляцією — темами, якими я цікавлюся ще більше.

Крім цього, мені подобається, що я маю велику свободу в своїй діяльності та можу використовувати свої акаунти в соцмережах для розвитку компанії. Такий собі піар-менеджер.

Великим плюсом є вільний графік. Я можу прийти до офісу тоді, коли мені зручно, і ніхто й слова за це не скаже. До речі, сам офіс розташований у центрі Києва, тому добиратися до нього зручно, де б ти не жив у місті.

Звісно, є й певні недоліки, куди ж без них. Ідеалу не існує. Я б хотів покращити взаємодію між різними командами спеціалістів.
Проблема в тому, що декілька команд фокусуються на дуже різних сферах, маємо різні інструменти та наші інтереси не дуже перетинаються. Через це ми рідко спілкуємося на робочі теми.
Але це, мабуть, єдиний відчутний мінус. Решта мене задовольняє — цікавий проєкт, чудове ставлення керівництва, крутий досвід, гарні колеги в моїй команді, небанальні задачі та значна перспектива.

Найкрутіше те, що ми всі одне одного доповнюємо. Кожен з нас розуміється на певній сфері — й разом виходить потужний колектив.
Свою подальшу кар’єру я зараз пов’язую саме з цим проєктом.
Сподіваюся, ми реалізуємо наші плани!

Я працюю в Зібрі з середини липня цього року в ролі machine learning engineer.
Найбільшою перевагою тут працювати є те, що ми намагаємося розв’язувати справді складні задачі, за які
більшість компаній просто не наважиться взятись. Я би порівняв ці задачі з тими, що
зустрічаються в академічній сфері, але в Зібрі, на відміну від академії, вам дають можливість повністю
зосередитися на цих задачах, без відволікання на інші сторонні активності. Більше того, результати
того, що ви робите, будуть використані в конкретних продуктах, які, уявіть собі, навіть хтось буде
використовувати.
Команда в Зібрі чудова, внутрішньо — і міжкомандна комунікація максимально проста.
Всі процеси максимально прозорі, зрозуміло що, де і для чого відбувається,
немає таких речей, які не зрозуміло для чого взагалі існують. Звісно є свої проблеми, як і у
всіх компаніях, проте більшість з них швидко вирішується. Загалом, в Зібрі вам дають спокійно
займатися своєю роботою, без мітингів і репортів кожних 5 хвилин.
Коли перед вами ставляться якісь задачі, то вас не намагаються особливо обмежувати в тому як їх
вирішувати, по-перше із-за того, що ніхто наперед не знає як їх вирішити (по причинам вказаним
вище), по-друге, вас розглядають як «extra brain, not extra hands»)

Коли я шукав нову роботу, ZibraAI була однією з небагатьох компаній, які серйозно займаються 3D в Україні. До того ж я вже працював з Олександром Пучкою в компанії Ubisoft над популярною комп’ютерною грою Assasin’s Creed. Від нього я і дізнався, що робить ZibraAI. Я зацікавився напрямком роботи ZibraAI та вирішив піти саме сюди.

Я в команді працюю вже три місяці та займаюсь портуванням плагіну Zibra Liquids на iOS і MacOS.

Ніколи б не подумав, що невелика команда це так круто. Ти відчуваєш відповідальність за свій напрям, спостерігаєш власний вплив на продукт.

Крута атмосфера. На відміну від великих IT компаній, тут можна брати участь у всіх процесах створення продукту, висловлювати свою думку, до якої дослухаються, та генерувати власні ідеї.

Мені подобається гнучкий графік роботи, можна працювати як в офісі, так і вдома. У п’ятницю у нас маленькі team-building-ги, декілька разів на тиждень зустрічаємось на meet-up-ах, обговорюємо нагальні задачі.

У нас зручний та сучасний офіс, який сприяє робочому настрою, а також і відпочинку.

Загалом, я дуже задоволений бути частиною команди, і дуже вірю в технологію, яку ми створюємо.

Підтримали: Olya KotelnytskaKateryna Rudyk