ЖЖУК

понад 1500 спеціалістів
Львів

1 відгук

Добрий день.

Працював у цій компанії на посаді програміста 1С в період з 03.02.2020 по 17.04.2020

Звільнився під час карантину, у зв’язку з певними фінансовими труднощами (на час карантину працювали на 0,5 ставки), та перейшов в іншу компанію.

Після звільнення, на наступний місяць мав отримати розрахунок за попередній місяць, але, отримав досить малу суму.

Після цього впродовж деякого часу спілкувався на цю тему з директором з айті, який так і не допоміг у вияснені ситуації, яка склалася.

На початку цього місяця зв’язався з директором з персоналу, з якою проговорили мої питання. Хочу подякувати їй за вирішення цього питання.

В призначений день отримав решту розрахункових.

Ще раз дякую директору з персоналу за те що допомогла мені з вирішенням цього питання.

Підтримали: Ольга Железнова