Zero to Hero

до 20 спеціалістів
Львів

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Все начиналось со «Школы ясности». Задумка классная!
Правда техническая реализация проекта хромает (не работают линки подписки/авторизации, и нет формы обратной связи, например). Надеюсь, что скоро все наладится. Вы здорово помогаете новичкам!
Так держать и попутного ветра!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.