Zelh

Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Варшава (Польща)

Вважаю за потрібним попередити інших людей про цю компанію.
Одна з рекрутерів компанії зробила outreach та запропонувала позицію Influencer Marketing Manager для окремого клієнта компанії.Я пройшла всі раунди співбесід, кожного разу нові люди на дзвінках, про що мене не попереджали та цей факт дещо збивав.

Сайт компанії показує, шо їх офіс у Львові знаходиться десь біля Площі Ринок, але насправді офіс біля перехрестя Стрийська-Наукова, на вулиці Академіка Підстригача 5. Це аж ніяк не центр.
Питання: чому ця команія приховує своє справжнє місцезнаходження??

Після всіх етапів, які я успішно пройшла, мене змусили чекати ще 2 тижні.
2 тижні!!! На мож питання " Чому?" відповідь була доволі розмита, щоб компанії було комфортно.

Коли все узгоджено, коли вже надіслали job offer і від був підписаний, коли надіслали контракт, коли провели дзвінок з узгодження деталей, наступного дня раптом написали про відкликання job offer.

Ці люди нахабно вкрали невідновлюваний ресурс — час.

Сподіваюсь, ця інформація застереже інших.

Підтримали: Daria KolomietsOksana Vasylkova

Наталю, доброго дня.

Ми б хотіли почати з подяки за те, що звернули увагу на застарілу інформацію на нашому вебсайті. Ми оперативно внесли зміни та оновили інформацію на сайті. Хоча слід зазначити, що під час декількох розмов наша рекрутерка неодноразово наголошувала на тому, де знаходиться офіс, і детально розповідала про всі зручності в офісі та поза його межами.

Щодо процесу працевлаштування, Ви справді успішно пройшли усі етапи відбору, яких у нас немало й у які залучені багато стейкхолдерів. Після трьох зустрічей вам була надіслана job-offer. Ми почали наступний процес узгодження деталей, оскільки проєкт мав стартувати через два тижні. В нашому процесі відбору ми звертаємо увагу не тільки на хард скіли, але й на те як людина комунікує з hiring managers, рекрутерами та іншими представниками компанії. Під час останніх дзвінків з вашого боку були системні прояви поведінки, які суперечать нашим цінностям, тому ми вирішили відкликати пропозицію роботи.

Нам шкода, що ми пізнали це лише на останніх етапах і не помітили цього раніше, та витрачаючи стільки вашого часу. Щиро бажаємо знайти компанію у якій вам буде приємно комунікувати з усіма колегами та зростати у ній.

Работала с компанией Zelh около года, они предоставляли нам аутсорс команды разработки. Отличные ребята, адекватная команда и отношение к работе, не было с ними никогда проблем. Особенно порадовала работа HR/recruiting отдела, очень быстро закрывали все необходимые должности. Закончили сотрудничество ввиду приостановки работы на одним из проектов, но я мы планируем к ним вернуться через короткое время.

Підтримали: Dmitry EretHalyna Khodos

Вакансії Zelh