IVIA

21...80 спеціалістів
Львів, Одеса

3 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Компанія розробляє продукт для США, який вже приносить замовнику кошти — той, кому це важливо, може відчути що він вже займається чимось корисним, а не просто заробляє гроші. Немає бюрократії — всі логіни, паролі, доступи які мені були потрібні для роботи, я отримав в перший робочий день. На другий день викачав і почав розбиратися з тестовим фреймворком.
Автоматизатори написали його в найкращих традиціях антипаттерну Big ball of mud. Це, просто, його еталон.
Так як менеджмент не планував в найближчому майбутньому змінювати підхід в розвитку тестового фреймворку то я після двох днів роботи в компанії вирішив з неї піти.
Якщо ви збираєтеся працювати в компанії як AQA то якнайшвидше клонуйте тестовий фреймворк і вирішуйте чи згодні ви з цим працювати

Крутая компания. Отличная команда и супер адекватный менеджмент, очень позитивный вайб и возможность развития профессионального.

Прекрасная компания. Хорошие условия, гибкий график с возможностью работы из дома, стабильная зарплата без опозданий.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.