ZANZARRA

Львів, Миколаїв, Полтава

Прекрасный профессиональный коллектив и очень разные задачи.

В этой компании я проработал более чем два года на позиции front-end dev, до этого у меня не было большого опыта работы в такой как эта компания.

Пожалуй начну с главного для меня — это люди. За время работы я познакомился с разными людьми, хоть и удаленно, но впечатление о себе оставил каждый. Когда же удалось со всеми встретиться вживую, я осознал насколько это очень дружный и сплоченный коллектив, мне было приятно работать и общаться с ребятами.

Ну и конечно уровень компании говорит о том, что там собрались професионалы своего дело, каждый человек занимается тем, что он знает лучше всего и имеет опыт. На мой позиции мне часто приходилось работать над разными проектами над очень разными тасками, которые помогали мне совершенствоваться, и все к кому я обращался за помощью мне помогали, и подсказывали как лучше действовать. В этой компании есть ребята, которые могут решить любую поставленную перед ними задачу.

ZANZARRA придерживается тех стандартов разработки, которые являются основными для четкого выполнения работы.

Благодарю всех в этой компании! Удачи!

Підтримали: Nikola ChAlex Liannoy

Спілкувалась з рекрутером Ольгою з приводу вакансії на посаду UI/UX дизайнера, дали тестове завдання, на виконання якого я витратила декілька днів свого часу. Після відправки посилання на тестове отримала чудову відповідь, в якій сказали, що зупинились на іншому кандидаті. Вакансія закрита. Моє тестове навіть не відкривали(я можу це бачити в фігмі), я вже не говорю про фітбек, який зазвичай, дають нормальні компанії. Якщо хочете дарма витрачати свій час та отримати досвід спілкування з такими топовими рекрутерами — вам сюди.

Добрий день, Анжеліка!

Хочу від імені компанії та особисто вибачитися. Я спілкувалась з Вами та передавала тестове завдання співробітнику з необхідними компетенціями. Насправді ми переглянули і детально опрацювали Ваше тестове завдання. Моя провина, що ви не отримали відповідь вчасно. Прошу Вас не засмучуватися, я впевнена, що Ви станете, або вже стали чудовим фахівцем.

Сподіваюся у Вас все добре і Ви змогли знайти класну роботу :) Якщо будете поруч, заходьте на каву 🙂

Прийшов в компанію на позицію trainee, майже всі свої знання, я отримав від досвічених працівників, які ніколи не відмовляли в допомозі, неймовірна атмосфера, дуже дружній колектив, компанія яка дійсно сприяє особистому та професійному розвитку, я б не змінював цю компанію, якщо б не змінив спеціальність. Працював трохи більше 2-ох років в мене тільки позитивні емоції

Крута компанія, яка сприяє особистому та професійному розвитку своїх працівників. Не зважаючи на свої розміри, зберігає командний дух та дружню атмосферу, якої тепер мені буде не вистачати. Пропрацював тут майже 2 роки і мушу сказати що це одна з кращих компаній в яких я працював.