4 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Компанія з російськими власниками. Всі хто з ними співпрацює — спонсори тероризму

Сучасна компанія з чудовим колективом. Хороші та комфортні умови праці

Підтримали: Olga Nichiporuk

Працюю в Zagrava вже майже два роки, і ні хвилини не пошкодувала. Компанія дає можливості для росту, достойну оплату праці та чудові бонуси.
Це дійсно сучасна компанія з дружньою командою людей, захоплених своєю справою.

Дуже токсічна компанія . Працював на позиції 3d generalist . Але з початком війни Пани Бухмани , назвали війну «спецоперація» . Укрїнським працівникам дали фінансову допомогу , але згодом я дізнався , що і Російським працівникам Playrix теж дали допомогу )) Я уйшов з компанії за власним бажанням . Але сьогодні дізнався , що керівництво Заграва , сьогдні расформувало цілий відділ , який робив рекламні ролики . І не просто разсіормував , а саме звільнив близько 30 фахівців. В компанії процвітає «кумовство» на посаду можуть взяти людину з вулиці , але вона може знати директора Михасюка . Радію що не працюю в цій руській шарашке

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Оцінка компанії: 93/100

Проголосував 21 співробітник
 • Компенсація
  92%
 • Умови праці
  95%
 • Кар’єра
  89%
 • Проєкт
  91%
 • Компанія
  96%
 • Лояльність
  96%