Професіоналізм та розвиток, співробітництво та взаємопідтримка, сучасний офіс і су-у-у-пер колектив в ньому :) Працюю в ZAGRAVA більше двох років і можу з впевненістю сказати, що це компанія ПРО і ДЛЯ людей.
Пишаюсь, що є частиною цієї компанії ❤️

Пишаємось, що ти в нашій команді 🥰

Заграва це чудова компанія з розробки ігор. Працюю тут вже 7 років. Окрім цікавих задач та комфортного робочого місця в офісі, є ще купа крутих бонусів: 3-ох разове харчування!, спортзал, різноманітні снеки в офісі, страхування, настільний теніс, масажне крісло, компенсація курсів підвищення кваліфікації, курси англійської і ще купа всього іншого, як наприклад, мерч та брендовані подарунки на свята. Компанія постійно регулярно допомагає нашим військовим та лікарням. Я дуже задоволений мати можливість працювати серед таких крутих спеціалістів!

Дякуємо за твій досвід та професіоналізм! Ці 7 років були чудовими та продуктивними 🙌🏻

Працювати в Zagrava стало справжнім відкриттям для мене. За час роботи тут, я не лише знайшов місце, де мої зусилля цінуються і винагороджуються, але й отримав можливість бути частиною чогось більшого. Zagrava поєднує в собі сучасні підходи до роботи з теплою та дружньою атмосферою, нагадуючи скоріше спільноту однодумців, ніж традиційне робоче місце.
Компанія відкрита до інновацій і постійного розвитку, заохочуючи кожного співробітника до самореалізації та професійного зростання. За цей час я відчув себе частиною великої родини, де кожен готовий підставити плече або поділитися цінним досвідом. Цінність такого підходу важко переоцінити, адже вона надихає на нові досягнення та допомагає рости разом з компанією.
Лідерство в Zagrava заслуговує окремої уваги. Керівництво не просто керує процесами, але й дійсно вірить у потенціал своїх співробітників, надаючи їм інструменти для розвитку та досягнення високих результатів. Успіх тут можливий для кожного, хто готовий вкладати зусилля та розвиватися.
Вдячний за кожен день, проведений в Zagrava, і з упевненістю можу рекомендувати цю компанію як виняткове місце для роботи та розвитку. Якщо ви шукаєте не просто роботу, а місце, де ваші таланти та зусилля будуть належно оцінені, Zagrava — ідеальний вибір.

Наша команда — найбільше досягнення. Дякуємо, що ти з нами!)

Працюю в компанії Zagrava вже протягом трьох років, і кожен день як нова пригода. Тут я знайшов не лише роботу, а й другу родину. Команда професіоналів, які завжди готові підтримати, допомогти та надихнути на нові досягнення. Керівництво компанії не лише вірить у своїх співробітників, а й надає їм всі засоби для розвитку та самореалізації. Zagrava — це не просто робота, але і шлях до успіху та вдосконалення. Я вдячний за можливість працювати тут і рекомендую Заграву всім, хто шукає не просто місце для заробітку, але й для власного розвитку. 💼🚀

Ми щасливі, що ти з нами)

Zagrava — це місце, де хочеться розвиватись і працювати. Атмосфера тут більше схожа на спільноту, ніж на традиційне робоче місце. Кожен готовий прийти на допомогу або поділитися знаннями, що створює дуже позитивне та продуктивне робоче середовище. Я рада бути частиною цієї команди.

Ми вдячні, що ти є частиною нашої крутої команди. Далі більше!)

Компанія з російськими власниками. Всі хто з ними співпрацює — спонсори тероризму

Сучасна компанія з чудовим колективом. Хороші та комфортні умови праці

Працюю в Zagrava вже майже два роки, і ні хвилини не пошкодувала. Компанія дає можливості для росту, достойну оплату праці та чудові бонуси.
Це дійсно сучасна компанія з дружньою командою людей, захоплених своєю справою.

Дуже токсічна компанія . Працював на позиції 3d generalist . Але з початком війни Пани Бухмани , назвали війну «спецоперація» . Укрїнським працівникам дали фінансову допомогу , але згодом я дізнався , що і Російським працівникам Playrix теж дали допомогу )) Я уйшов з компанії за власним бажанням . Але сьогодні дізнався , що керівництво Заграва , сьогдні расформувало цілий відділ , який робив рекламні ролики . І не просто разсіормував , а саме звільнив близько 30 фахівців. В компанії процвітає «кумовство» на посаду можуть взяти людину з вулиці , але вона може знати директора Михасюка . Радію що не працюю в цій руській шарашке

Підтримали: Александр Кочуров