16 листопада 2021 14:50

Anna Botsula, Software Developer в Zade

Нещодавно мене спитали, чи буває відчуття, що хочу змінити місце своєї роботи. І я усвідомила, що працюючи тут, в мене ще не виникало таких думок, тому що я відчуваю свій ріст та цікавість проектів, компанія насправді прислуховується і підтримує мої цінності, що мотивує і заряджає на віддачу в роботі.

⁃ Тут багато вкладають в особистісний розвиток працівника не тільки в плані навчання та підвищення кваліфікації, а й прокачки навичок на різних проектах, розширення досвіду;

⁃ Тут прислуховуються до власних побажань в роботі/проектах, гнучкості графіку при потребі. Ти відчуваєш, що дійсно є частиною компанії і твою думку поважають і чують

⁃ Тут супер класна атмосфера в команді, завжди можеш звернутись до будь-кого по допомогу і знати, що її отримаєш. Як на мене, такі стосунки є особливо цінними в періоди, коли більшість команди працює віддалено

⁃ Тут ріст. Тут дбають про покращення умов роботи, кваліфікації колективу, якості виконання задач та загалом «робочого простору» — все рухається, і ти теж. Це завжди цікаво