Yukon Software Ltd

81...200 спеціалістів
Чернівці

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Оличная компания, дружественная рабочая обстановка. Професиональный колектив, разнообразие команд и проектов. Грамотный менеджмент проектов.
Администрация положительно относиться и предоставляет все ресурсы по организации рабочего места каждого сотрудника. Бесплатные курсы анлийского языка для разных уровней подготовки. Конечно же кофе и плюшки на кухне.
Полная визовая поддержка при выездах в Европу.
Работая в Yukon’e чувствуешь себя частью одной большой семьи.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Оцінка компанії: 92/100

Проголосувало 39 співробітників
 • Компенсація
  90%
 • Умови праці
  95%
 • Кар’єра
  85%
 • Проєкт
  92%
 • Компанія
  97%
 • Лояльність
  92%