17 декабря 2019 4:59

Mykhailo Shtefanitsa, YozmaTech

На даний момент працю в компанії вже 3 місяць.
В компанії панує приємна, тепла атмосфера. Починаючи від вступноїспівбесіди продовжуючи технічною і також на даний момент в мене не виникало жодного разу відчуття стресу.

Проекти в основному орієнтовані на роботу з клієнтами які розташовані в ІзраЇлі, і великий плюс цього в тому шо робота відбувається в спільному часовому поясі.

В основному працють з проектами e-commerce.

Еластичний підхід до розробки дозволяє вибирати iнструмент який найбільш підходити для вирішення задач, і розробник сам вправі вирішити що застосувати і як застосовувати. В разі винекнення технічних питань або складнощів завжди можна порадитись з колегами та організувати звилинку «Tech talk». Компанія відкрита до твого особистого розвитку як розробника тому якщо в тебе є в планах розвиватись в стеку на проекті з яким ти на даний момент не працюєш то можна спільно з ‘CTO’ та тім лідами розпочати такий перехід за допомого додаткових завдань на проекті або взагалі переходу на інакший. Як на мене, це велика перевага.

Стосовно плюшок та офісу, досить детально описано в інакших відгуках тому немає сенсу повторюватись ;)

Поддержали:  Serhiy Verbovyi Oksana Pavliv