GraphQL у свiтi компонентiв від Катерини Поршнєвої — React fwdays онлайн | 27 березня

Працюю в Yozma.Tech як 2d artist з вересня 2020 року на ремоуті. За півроку співпраці с компанією я хочу відмітити такі моменти:
— компанія дуже швидко росте і розвивається, є потенціал карєрного росту і саморозвитку.
— колектив дружній, колеги позитивні та відкриті, атмосфера сприятлива для комфортної роботи.
— наразі працюю на проекті з іноземним клієнтом. Для нас це не тільки щоденна практика професійної англійської, а й цікавий обмін культурними цінностями.
— на ремоуті немає браку комунікації як з клієнтом, так і з колегами.
— вчасна зп
— активний топ-менеджмент, що піднімає командний дух та позитивний настрій різними цікавими активностями.
Для себе я бачу плюси та професійний ріст в співпраці з Yozma.

Всем привет 🙂 Работаю в компании на позиции react-native разработчика, удалённо. Отличный дружный коллектив, интересные проекты — всё это есть.
Каждую неделю руководство компании проводит студио кол, где в спокойной дружественной обстановке мы просто общаемся на различные интересные темы, где каждый может похвастаться своими успехами. Для меня подобное мероприятие сближает с командой, и это круто!
Ещё одно из реальных преимуществ компании Yozmatech — менторство. Я имею в виду реальное менторство, а не то, когда наставник вроде бы и есть, но к нему не достучаться, и все свои вопросы решаешь соло.
Есть курсы английского языка.
В остальном могу только подтвердить раннее написанное — отличный менеджмент, своевременная оплата труда 💵, помощь в любых вопросах.
Недавно закончился мой испытательный срок, который я прошёл успешно, и естественно, получил приятный бонус 💲. Я доволен компанией и готов покорять новые вершины 😎 Рекомендую ❗

Всім привіт! Нещодавно приєднався до цієї компанії. Перше що кинулося в очі це підхід та всебічна допомога на етапі онбордінгу, таке мало де практикують, як показує мій досвід. Колектив дуже дружній, всі працюють як єдине ціле, для проджект менеджера це дуже важливо. Окрім цього, компанія приділяє багато уваги розвитку професіоналізму своїх співробітників, це теж трапляється не часто у наших реаліях. Плюс до цього дуже адекватний, проактивний топ менеджмент, який йде у ногу із часом, що відкриває великі перспективи при співпраці з цією компанією. Однозначно рекомендую!

Поддержали: Serhiy Verbovyi

Всім привіт. Працюю в компанії YozmaTech з вересня 2020р. За даний період отримав багато досвіду як професійного так і особистого. Проекти досить різноманітні та цікаві, скучати не приходиться) Комунікація в команді на досить високому рівні, всі питання вирішуються швидко, колектив відзивчивий, кожен готовий поділитись досвітом. В компанії чудові можливості для кар’єрного росту та саморозвитку.
В цілому, я задоволений співпрацею з Yozma.

Вітаю, усіх) Я працюю у компанії з вересня 2020 року. Я задоволений нею тому, що тут приємний та веселий колектив, цікаві проекти. Крім того, компанія організовує усі процеси на високому рівні, тому тут відчувається повага та відповідальність.

Працюю в компанії з червня 2020. Компанія в основному, орієнтована на Ізраїльських клієнтів, що зручно через однаковий часовий пояс. Приємний офіс та колектив. Тут можна отримати простір для розвитку, та підтримку в будь-яких питаннях. Вітається ініціативність та вмотивованість. Всі команди з якими довелось попрацювати були достатньо «responsive», комунікація на хорошому рівні. В загальному — дуже задоволений, орієнтуюсь на швидкий ріст разом з Yozma!
P.S. Корпоративи та часті посиденьки за настільними іграми допомогають швидше влитися в команду. Можу відзначити з плюсів, особисто для мене це наявність ністільного тенісу в офісі — допомогає для розрядки очей та в цілому корисно як ігрова зарядка після робочого дня за столом.

YozmaTech — це компанія, в якій я працю майже 2 роки.
Тут я отримав змогу отримати багато досвіду та багато моментів для особистого розвитку.
За цей період, що я тут хочу виділити деякі ключові на мою думку аспекти:
1)Тут немає проблеми з посередниками, оскільки працюєш напряму з замовником.
2)Дружній колектив, який збирається після роботи, щоб побалакати про життя та зіграти в настільні ігри.
3)Відкритість і доступність менеджменту які роблять YozmaTech ефективною та гнучкою компанією,
яка не стоїть на місці, а стрімко розвивається.
4)Сучасний просторий офіс, з вдалим розташуванням, також присутній remote формат роботи,
5)Ну і на десерт скорочений робочий день кожної п’ятниці.
Під кінець хочу сказати що задоволений роботою тут на всі 100.
Чудова компанія з позитивними та розумними людьми.

Всім привіт. Працюю в компанію вже рік часу.
Атмосфера: великий офіс, формату open space. Направду, дружній колектив, часті івенти і п’ятничні посиденьки після роботи.
Робота: проектів багато, зарплата вчасна, плюс різноманітні бонуси та оплачують овертайми.
Бонуси, плюшки: тут стандартно, кава-чай, бувають печенька, тенісний стіл, 50% оплата курсів, англійська мова і т.д.
Менеджмент: ніколи не було проблем із комунікацією як з директором так і з Team leadom.
Мінуси:
— опен спейс це класно, але бувають моменти коли це відволікає, плюс робота з дому в мене в рази ефективніша.
— review, тут «під лежачий камінь вода не тече», хочеш чогось більше, або щось не влаштовує то потрібно проявляти ініціативу.

Працюю в даній компанії з березня 2020 року. Станом на сьогодні враження лише позитивні. чудове місце для саморозвитку та професійного росту, з радістю можу відлити дружній і веселий колектив з яким ніколи не буває скучно, гарний і просторий офіс опен спейс формату в стилі лофт добавляє атмосферу в якій приємно працювати. Команда завжди готова допомогти і з розумінням ставиться до будь-яких ситуацій. Загалом компанія класна, кави-чаю вистачає ;))
Із ЗП проблем не було, все завжди вчасно, відпустка по розкладу, і робота на пряму із замовником.
Рада що працюю саме тут=))

Працюю в компанії рік на посаді full stack developer. Можу виділити такі моменти:
— динамічний процес найму. На момент переговорів щодо співпраці фідбек отримував вчасно, комунікація не затягувалась.
— здорова атмосфера в колективі. Компанія об’єктивно зацікавлена в процесах обміну досвідом між спеціалістами різних напрямків та кваліфікації. Також приділяється достатня увага тімбілдінгу
— менеджмент сприяє бажанню розширити свій стек технологій за рахунок міграції на бажані проекти
— компанія диверсифікує свої ресурси по проектах різних ринків/сфер, що дає змогу більш гнучко реагувати на критичні коливання ринку. За період пандемії матеріальну компенсацію отримував вчасно та в повному обсязі

Yozma Tech для мене це компанія сімейного характеру.
Я працюю у компанії із 2016 року на позиції Node JS developer
Час пройшов непомітно, та без ексцесів.
Хочу сказати що тут є чудові можливості для кар’єрного росту у будь-кого
і те що компанія стабільно росте і це відчувається,
тебе завжди готові вислухати та підтримати твої ідеї.
З ключових плюсів для мене можу відмітити:
— Робота на пряму із замовником
— Дружній колектив, за 4 роки я завів тут багато класних знайомств
— Багато івентів та тематичних вечірок
— Скорочений робочий день у п’ятницю
Тому можу сміло рекомендувати цю компанію будь кому !

Хочу добавити декілька слів, стосовно компанії Yozma tech.
Перша моя комунікація з рекрутером, звати Окасна, пройшла дуже круто.
Лаконічна інформація про компанію, навики які вимагає компанія від разраба, та подальший розвиток в компанії.
Плюсую роботі HR дуже класний супорт і комунікація.
Технічна співбесіда, тривала 2 рази по 2 години, від А до Я.
З моєї сторони зауважень до кантори нема.

Працюю в компанії вже рік на посаді QA engineer.

Коли шукав роботу, то відмітив швидкий feedback та ставлення, яке вирізняєш з загальної кількості дзвінків та переписки. Отримав ТЗ та пройшов співбесіду з технічним директором, після чого майже відразу отримав на руки офер. Сподобалась оперативність та відсутність зайвої бюрократії. Надалі це враження не зіпсувалося.

Серед позитивних сторін виділив би:

— класний колектив, усі підтримують один одного, намагаються ділитися досвідом, в компанії дійсно здорова атмосфера;

— крутий CTO — відчував прогалини в технічних скілах, з його допомогою опанував автоматизацію на Selenium (Python);

— компанія розвивається і досить стрімко — велика кількість проектів, постійно додаються нові, завжди є попит на скілових людей. Щодо проектів, то це в основному e-commerce, останнім часом активно розвивається напрямок геймінгу;

— амбіційний менеджмент — одна з цілей вихід на лідируючі позиції на IT ринку Ізраїлю.

— сучасний просторий офіс, вдале розташування.

Критичних негативних моментів особисто для себе не помітив. Загалом є всі можливості для комфортної роботи та професійного зросту.

Проходив інтерв’ю і отримав офер! На даний момент працюю тут. Процес найму дуже швидкий і комфортний. Співбесіда з HR, тестове завдання, технічне інтервю і оффер. Надіюсь на тривалу співпрацю яка принесе мені новий досвід а Компанії нові якісні проекти.

Співпрацюю 8-й місяць. Політ нормальний, враження в основному позитивні. З деталей:

— прикольний колектив;
— проекти заходять без участі бірж — за рахунок чого комунікуєш напряму з замовником, без апворківських трекерів і необхідності комітити під іншим іменем;
— більшість проектів тривалістю від 3-х місяців;
— відсутність хронічних авралів;
— виплата компенсації без затримок;
— помірно індивідуальний підхід до співпраці;
— високі стелі, з достатньою вентиляцією;

— окрема деталь: робочі процеси ще в фазі формування. Відтак біля 30% нововведень не приживається, частину запитів до менеджменту/керівництва знадобиться нагадувати, а також дивитись, де можуть бути провтики з балансом інтересів.

Работал 8 месяцев. Обещанный отпуск не дали. На последнюю зарплату кинули, а у меня жена и годовалый ребенок. ibb.co/CvxBzny

Андрій, перш за все — дякую за відгук!
Стосовно обіцяного відпуску — ви завершили співпрацю з компанією раніше, за рахунок своїх відпускних днів, тому не розумію вашу позицію з цього приводу
а стововно тих чи інших розрахунків, кожен із людей яким доводилось співпрацювати отримував кошти за надані послуги, отже якщо послуги не надані розрахунок за них і не може бути проведений
Доданий скрін — людина, яка не відповідає за це питання не може вам допомогти у вирішенні вашої ситуації, тому досить дивно не комунікувати із людиною чиї контакти вам були надані для вирішення питання (ми теж можемо прикріпити скрін комунікації із вами ;)

а стосовно, маленької дитини, щиро тішимося за вас, однак, у кожного існують свої особисті моменти, які абсолютно недоречні у даному випадку
успіху вам!

На даний момент працю в компанії вже 3 місяць.
В компанії панує приємна, тепла атмосфера. Починаючи від вступноїспівбесіди продовжуючи технічною і також на даний момент в мене не виникало жодного разу відчуття стресу.

Проекти в основному орієнтовані на роботу з клієнтами які розташовані в ІзраЇлі, і великий плюс цього в тому шо робота відбувається в спільному часовому поясі.

В основному працють з проектами e-commerce.

Еластичний підхід до розробки дозволяє вибирати iнструмент який найбільш підходити для вирішення задач, і розробник сам вправі вирішити що застосувати і як застосовувати. В разі винекнення технічних питань або складнощів завжди можна порадитись з колегами та організувати звилинку «Tech talk». Компанія відкрита до твого особистого розвитку як розробника тому якщо в тебе є в планах розвиватись в стеку на проекті з яким ти на даний момент не працюєш то можна спільно з ‘CTO’ та тім лідами розпочати такий перехід за допомого додаткових завдань на проекті або взагалі переходу на інакший. Як на мене, це велика перевага.

Стосовно плюшок та офісу, досить детально описано в інакших відгуках тому немає сенсу повторюватись ;)

Поддержали: Serhiy VerbovyiOksana Pavliv

Працював з Yozma.Tech не тривалий період, але про компанію склалось хороше враження. Хороший колектив, робоча атмосфера теж. Проектів багато, роботи, відповідно, теж. Віра і Ярина знають і люблять свою роботу, привіт вам:)
Співпрацю рекомендую

Четвертый месяц работаю в Yozma.Tech на позиции product manager и решил накатать краткое ревью.

Коллектив:
Успел поработать с тремя разными командами, люди весьма easy-going, открытые и готовы помочь. Со многими теперь в дружеских отношениях и видимся помимо работы.

Менеджмент:
Менеджмент компании находиться в том же опен спейсе. Ребята открыты к диалогу — проблем в коммуникации не наблюдал, на все реквесты реагировали оперативно.

По проектам:
Много и разнообразно. Есть постоянный приток новых заказов. Мне всего за 4 месяца посчастливилось поработать с тремя разными клиентами на абсолютно разных проектами — fintech b2b, mobile app, e-commerce.

Плюшки и office life:
В принципе здесь стандартно — компания оплачивает 50% курсов, кроме того есть уроки английского два раза в неделю. Так же, довольно часто бывают пятничные вечеринки и ивенты — тимбилдинг налажен)

Минусы:
— Формат open space подходит не всем, бывает что во время кола с клиентом, кто-то хохочет на фоне) С другой стороны — когда зареквестил сменить рабочее место на менее проходное — переставили все в тот же день и больше таких проблем не возникало.
— Крайне редко бывают печенюхи на кухне!!!

Summary: если есть желание поработать в небольшой компании, попробовать себя в разных проектах и прокачать скилы в атмосфере семейного уюта и добра — Yozma.Tech хороший выбор.

Одного разу мав нагоду завітати у гості. Причиною було моє потенційне працевлаштування. Розпочалось все з контакту з Яриною — приємною та комунікабельною дівчинкою, яка спочатку провела ознайомчу співбесіду по телефону, а згодом допомогла організувати співбесіду безпосередньо в офісі. Там мене добре зустріли, трішки поспілкувались, оцінивши мої хард і софт скіли. Сказали, що в будь-якому випадку дадуть фідбек. На фідбек в п’ятницю (тобто, на наступний день) я і не дуже очікував, адже п’ятниця вона у всіх п’ятниця :) Але вже в понеділок мені повідомили про те, що я не повністю їх влаштовую. Трішки згодом свій розгорнутий фідбек дав мені і Павло, який в більшій мірі оцінював мої хард скіли.

В цілому, я дуже задоволений від спілкування з такими людьми, особливо після розгорнутого фідбеку, адже це дає розуміння, що саме потрібно розвивати кандидатам, дає мотивацію та піднімає рівень компанії на один рівень вище в очах кандидатів.

Хочу подякувати усім, з ким довелось поспілкуватись!

Поддержали: Oksana PavlivVira Ivanyshyn

Ну что сказать. Была попытка устройства в эту компанию. Получилось так что на тот момент там работал друг, который и порекомендовал мою кандидатуру. Со мной связалась в телеграмме HR Ярина — тут все стандартно, обсудили сумму ЗП, она мне рассказала о компании и сказала что даст знать когда будет интервью. После этой беседы Ярина пропала где-то на неделю, после чего друг напомнил ей обо мне и выяснилось что она забыла про меня. Она снова связалась со мной уточнила актуальность вакансии и снова сказала что даст знать когда будет интервью, после этого она пропала окончательно и бесповоротно. Если по какой-то причини ты забываешь за телеграмм, переведи общение в linkedIn. Ребята, HRы это лицо вашей компании и обратная связь должна быть в любом случае, не зависимо от того укомплектован ли штат или нет. Поэтому рекомендовать данную компанию не буду, потому что создается впечатление что подобное отношение к людям это часть «корпоративной этики» данной компании .

Олександр, перш за все дякую за відгук, критика — це завжди корисно.
А з приводу фідбеків по кандидатах, ми завжди намагаємося надавати зворотній звязок, однак, іноді процеси затягуються і займають трохи більше часу, аніж планувалось попередньо, як у вашому випадку — це зайняло трохи більше двох тижнів.
Однак ще раз дякуємо вам за фідбек, адже такі коментарі допомогають нам ставати кращими:)