Судячи по світлинам, це мабуть мрія розробників попасти до вас, чудовий світлий офіс, молодь, зручність в побутових речах.. якась загальна атмосфера домашня). Саме так я уявляв сучасний офіс моєї мрії, ех попасти б до вас)

Так, ми дуже стараємось створювати комфортну робочу атмосферу, але для справедливості скажу, що працюємо ми так само продуктивно, як і відпочиваємо ;) Є свої виклики і труднощі, звісно, тож намагаємось ефективно вирішувати їх гуртом.
Якщо побачите в нас цікаву вам вакансію — будемо раді обговорити!

100% рекомендасьйон!
— найперше це люди! Реально круті професіонали і не зануди. Люди з досвідом, бажанням робити щось цікаве, почуттям гумору та й просто easy to deal with. Я б сказав це не гурток геологів, де кожен сам за себе, а потужна баскетбольна команда. Ми вміємо разом працювати, тусити, їздити на лижі, на море, фестивалити, проходити разом курси, конфи, медитувати в офісі, грати на інстументах (в нас є музична кімната) і купу всього іншого.
— довіра Безлім у відпустці чи кількості дей офф. Довіра до людей, до їхнього професіоналізму — це те, що зразу тут привертає увагу. Не потрібно пояснювати чому ти сьогодні не зможеш вийти на роботу, або чому сьогодні треба піти після 13, це нормально, що ти не робот.
— супер цікавий продукт (дійсно фаново навіть самому подивитися аналітику хто купує bmw, а хто ford, чому, які позитивні/негативні сторони в кожного і так далі)
— розвиток! коли ти в команді супер розумних людей з досвідом по 20 років, а бажанням щось робити як в студента на першій роботі — тебе це неодмінно заряджає. В YouScan є бонуси за прочитання книг, оплата курсів та будь-яких матерілаів які допожуть розвиватися.
— процеси! будь-що можна обговорити, змінити, запропонувати своє бачення. Зараз робота за методологією ShapeUp від Basecamp, де ти активний учасник створення задач на конкретний цикл.
— Відкритість Перша компанія де настільки все transparent. Будь-хто може подивитися процеси команди з маркетингу, sales, Customer Success, продуктвої команди, фінансової. Які у нас метрики, де була крута маркетинг кампанія, скільки ми витрачаємо щоб вийти на новий ринок, які OKR (Objectives and Key Results) в компанії, яке бачення CEO. Одним словом — все, для нормальної роботи команди і руху вперед.
— Чіловість Ми не робимо операцію на серці, це нормально зробити помилку, не треба цього боятися. Просто аналіз і робота нал помилками, no stress.

Класна компанія! Я пропрацювала в YouScan дизайнером в маркетинг відділі більше ніж 2.5 роки, тому однозначно рекомендую. Гарна робоча атмосфера, прозорість у роботі та класний продукт, ось що робить YouScan таким офігенним. А ще: гнучкий графік роботи, безлімітна відпустка та й незабутні корпоративи 🙌

Підтримали: Anna OdakGalyna MarchukOleksiy Orap

Чудове місце роботи для розробника. Однозначно рекомендую.
Працював в двох командах розробки(Data, потім Product) більше 4 років, вважаю що мені дуже пощастило, що мене взяли.

З плюсів:
— Хороша команда розробки (і в технічному і в особистому плані). Всі розробники — професіонали з великим досвідом і прогресивним мисленням, орієнтовані на те щоб робити свою справу якісно, хороший технічний стек.
— Мінімум бюрократії, завдяки цьому доволі легко організувати свою роботу продуктивно. Продукт великий, тому для розвитку в технічному плані також є місце. Для власних ініціатив також є достатньо можливостей і часу.
— Відсутність корпоративної «душки» та мікроменеджменту. В цілому хороше ставлення до співробітників, наприклад, можливість взяти day off, коли потрібно і скільки потрібно, гнучкий графік, повага до балансу роботи та особистого життя. Ну і безлімітні відпустки — по відчуттям цим сильно ніхто не зловживає, але приємно що не потрібно рахувати:) Вимушених овертаймів практично ніколи не буває.
— Окремо виділю атмосферу в команді — справді перевертає уявлення про корпоративи і стосунки з колегами. Пощастило побувати на корпоративах в Болгарії і Чорногорії(до карантину) — до цього сильно недооцінював кількість вражень які можна отримати на корпоративах.
— Невелика компанія і доволі «лампова» атмосфера.

З мінусів:
— Не дуже зрозумілий процес рев’ю(проходить в індивідуальному режимі), тому потрібно не соромитись і проявляти ініціативу:) Трохи збиває з толку. Але наскільки я знаю цей процес постійно змінюється.
— Менше «духу стартапу» і ламповості ніж було раніше, але це оічкувано з ростом компанії

Пропрацював в компанії 1 рік. Найкомфортніше місце роботи на даний момент, де я працював. Висока довіра менеджменту і потужна корпоративна культура. Дійсно гнучкий графік роботи, необмежені відпустки без необхідності узгоджувати зараня, корпоративні поїздки, лайтова атмосфера.