Чудове місце роботи для розробника. Однозначно рекомендую.
Працював в двох командах розробки(Data, потім Product) більше 4 років, вважаю що мені дуже пощастило, що мене взяли.

З плюсів:
— Хороша команда розробки (і в технічному і в особистому плані). Всі розробники — професіонали з великим досвідом і прогресивним мисленням, орієнтовані на те щоб робити свою справу якісно, хороший технічний стек.
— Мінімум бюрократії, завдяки цьому доволі легко організувати свою роботу продуктивно. Продукт великий, тому для розвитку в технічному плані також є місце. Для власних ініціатив також є достатньо можливостей і часу.
— Відсутність корпоративної «душки» та мікроменеджменту. В цілому хороше ставлення до співробітників, наприклад, можливість взяти day off, коли потрібно і скільки потрібно, гнучкий графік, повага до балансу роботи та особистого життя. Ну і безлімітні відпустки — по відчуттям цим сильно ніхто не зловживає, але приємно що не потрібно рахувати:) Вимушених овертаймів практично ніколи не буває.
— Окремо виділю атмосферу в команді — справді перевертає уявлення про корпоративи і стосунки з колегами. Пощастило побувати на корпоративах в Болгарії і Чорногорії(до карантину) — до цього сильно недооцінював кількість вражень які можна отримати на корпоративах.
— Невелика компанія і доволі «лампова» атмосфера.

З мінусів:
— Не дуже зрозумілий процес рев’ю(проходить в індивідуальному режимі), тому потрібно не соромитись і проявляти ініціативу:) Трохи збиває з толку. Але наскільки я знаю цей процес постійно змінюється.
— Менше «духу стартапу» і ламповості ніж було раніше, але це оічкувано з ростом компанії

Пропрацював в компанії 1 рік. Найкомфортніше місце роботи на даний момент, де я працював. Висока довіра менеджменту і потужна корпоративна культура. Дійсно гнучкий графік роботи, необмежені відпустки без необхідності узгоджувати зараня, корпоративні поїздки, лайтова атмосфера.