You are launched

Дніпро

Хочу поділитись своїм враженням від досвіду роботи з You are launched після проходження 3-місячного випробувального періоду.

Від найпершої зустрічі на співбесіді в мене залишилось дуже позитивне враження від спілкування з Аліною, яка згодом стала моїм керівником. Було легко комунікувати, відчувалась щирість та щонайголовніше — я без проблем могла бути собою, тому я дуже чекала оффер саме від цієї компанії, який згодом й отримала ☺️

За ці 3 місяці я відчутно виросла як спеціаліст, враховуючи, що це перший мій досвід на даній позиції. Я могла отримати допомогу, підтримку та просто хороше ставлення і спілкування не тільки від членів своєї команди, але й від всіх, з ким працювала.

Подобається, що компанія активно росте та разом ти можеш вирости також. Всі твої ідеї та пропозиції обовʼязково будуть вислухані та враховані, за що ти навіть можеш отримати коїни, які згодом можна обміняти на матеріальні плюшки у вигляді брендованого мерчу до підписки на нетфлікс — все ап ту ю 🙌🏻

Також, тут зручний гнучкий графік, не має проблем, якщо тобі потрібно відлучитись чи взяти дейофф, потрібно попередити про це свого тімліда та йти вирішувати свої питання.

Я вважаю, що мені дуже пощастило з моєю першою компанією і я рада, що маю змогу працювати та розвиватися саме тут. Тому рекомендую компанію як потенційне місце роботи 👍🏻

Підтримали: Alina BezyzychnaMax Kuznetsov

Анастасія, дякуємо за твій фідбек!
Впевнена, що далі нас чекає ще більше плідної співпраці і цікавих челенджів.

Я прийшла в You are launched зовсім не випадково, від старту своєї кар’єри iOS розробниці, відмітила компанію за її прагнення іти в ногу з часом. В 2020 році, коли я вперше подавалась на вакансію(і не пройшла), вони вже активно писали на SwiftUI + Combine. Це надихнуло мене на навчання в саме цьому напрямку, і дуже мені відгукувались цінності та підходи компанії, про які я регулярно читала в статтях на LinkedIn. Надворі 2023, і нарешті я тут, як жартують HR, в компанії своєї мрії (⸝⸝ᵕᴗᵕ⸝⸝)
В свій піврічний ювілей в компанії поділюся детальніше:
— Приємна, дружня атмосфера, відчуваються темпи і підходи стартап-стилю розробки.
— Все дуже Agile, тече і міняється, водночас всі можуть бути почуті та мати вплив на цю течію.
— Багато автоматизації роботи з гітом і робочим бордом. Гілочки самі створюються, таcочки самі соваються, ви тільки пишете код ◕⩊◕
— Всі проекти iOS 16+
— В вас буде досвід з різноманітними технологіями, залежно від проекту.
— В вас буде досвід розробки проекту з нуля, але і досвід підтримки тих що вже в AppStore теж.
— Зарплата завжди вчасно, а якщо день отримання припадає на вихідні чи свята, ви отримаєте раніше.
— Прикольна(весела))) програма заохочень.
— Необмежені оплачувані лікарняні дні.
— Гнучкий графік (головне вчасно віддавати таски) але — таймтрекінг! Таймтрекінг це звісно сумно, але він допомагає знаходити замовників, яким часом буває складно довірити розробку Українській компанії, особливо зараз під час війни.
— Робочу техніку компанія не видає, тож виходить чистий ФОП. Компанія допомагає зі звітністю по ФОП, і покриває податок (після випробувального).

Загалом, я рада бути тут, і вам рекомендую ))

Оксано, дякуємо за теплий відгук та факти, які завжди залишаються всередині команди.
Будемо робити для вас більше та let’s launch startups together!

Ділюсь враженнями від роботи в You are launched :) працюю тут вже 2 місяці та хочу зазначити важливі для мене цінності, які я знайшла в команді:
— класні, легкі в спілкуванні та готові допомогти люди
— дійсно круті та цікаві проєкти
— всі працюють на результат і всі залучені в процес
— по справжньому вразила якість процесів, як все побудовано (компанія молода, але відчувається бажання спростити процеси та полегшити життя команді)
— всі процеси прозорі та зрозумілі
— відсутність бюрократії та мікроменеджменту

Відчуваю справжній метч з командою та компанією і дякую за це всім причетним :)

Дякуємо за відгук!
Це точно метч, бо нам також приємно мати таких щирих фахівців у команді.

Привіт, ділюсь своїми враження після 2.5 років роботи в URLaunched на позиціях iOS Developer та iOS Team Lead.

Компенсація:

Після проходження свого випробувального я отримав підвищення в зп, хоча узгоджували меншу суму. Надалі кожен перегляд приносив мені гарні підвищення😎. Затримок ніколи не було, завжди отримував день в день. Якщо день виплат перепадає на вихідні, то зп отримаєте в пʼятницю. Усі податки компенсують, це дуже приємно (якщо все сумувати, то вийде повноцінна 13та зп)! У перший день повномасштабної війни всі отримали зп на місяць вперед, це попри те, що перспективи компанії та країни були, мʼяко кажучи, туманними.

Проєкти та impact:
Створювати стартапи з нуля, у абсолютно різних сферах та на нових технологіях — це те чим ви будете займатись. Маєте гарну ідею чи ініціативу — будете мати змогу її реалізувати!

Лікарняні та графік:

Лікарняні дійсно не обмежені, ніхто справки не вимагає, все на вашій совісті! Графік максимально гнучкий, треба відійти на якийсь час — без проблем, треба відійти на цілий день — попередь тім ліда та пма і вперед.

Атмосфера, люди, цінності (моє улюблене):

Тут 100% ремоут, тому атмосферу та цінності ви будете відчувати через монітор (за виключенням офігенських тім білдінгів, які зараз не на часі). Цінності людей які працюють в компанії на 100% співпадають з моїми, тому я кайфую!
А ось вам основні «red flags»:
— якщо вам легше сказати «це не моя сфера відповідальності» ніж допомогти;

— якщо ви більше любите хизуватись своїм супер-пупер досвідом, ніж ділитись ним з колегами;

— якщо вам пофіг на місію компанії, і загалом пофіг де працювати — то вам тут робити нічого!

Але якщо ви гарна людина, командний гравець, та справжній професіонал своєї справи — то welcome! Тут ви знайдете багато таких же =)

Мінуси:

Робочу техніку не видають, але є купа інших плюшок та компенсацій, які це все згладжують.

Приємно чути стільки позитивних слів у наш бік.
Дякуємо та дуже цінуємо тебе!
Будемо створювати та працювати над комфортом команди ще більше.

Зазвичай я не майстер відгуків але людина Denys Haidamaka і його поема про компанію (в якій він навіть 2 дні не пропрацював) змусили мене написати свою думку!
Я працюю в You are Launched вже майже 3 роки і можу сказати лише одне — це одна з найкращих компаній в яких мені довелось працювати. Все, починаючи з людей і закінчуючи процесами, тут максимально адекватно і прозоро! Я починав як звичайний дизайнер, зараз вже тім лід і маю своїх людей у відділі! Засновники (Максим і Іван) це люди яким можна завжди написати і вони допоможуть вирішити будь-яке питання, як робоче так і організаційне. Люди у команді максимально адекватні і професійні, всі працюють на результат. Прекрасна гнучкість графіку роботи, можливість відлучитись а потім допрацювати. Жодного разу не затримали ЗП, якщо дата вашої ЗП на вихідніх то скинуть навіть раніше! Прозорий і зрозумілий контракт, робота по ФОП — що може бути простіше.
Ділюся порадою з реального життя і роботи (а не з п’єдесталу смузібоя який нічого не знає про компанію і вимагає від неї всього що його душа забажає + звинувачує у приховуванні інфомації від найманого спеціаліста та держави): компанія завжди відкрита для нових людей і пропонує максимально вигідні та адекватні умови співпраці як для вас так і для себе! Все просто, якщо вас влаштовують умови компанії — Welcome on board) Якщо ні — то тут теж думаю все просто...
Маєте бажання висловитись про компанію — це ваше право! Особисто для мене Red Flag це «спеціалісти» які пишуть подібні відгуки на основі 2 днів (не роботи)! Дякую You are Launched що ця людина не стала частиною нашої команди і не почала розводити токсичні відносини з усіма працівниками.

Дякуємо за щирий та конкретний відгук, Олександр!

On the bright side: за два дні встиг познайомитися з декількома співробітниками — приємні та відкриті дівчата та хлопці, відчувається підтримка та небайдужість. Бажаю їм успіху

Тиждень тому мав «цікавий» досвід влаштування в дану компанію на позицію iOS Developer. Пройшов усі етапи, отримав оффер. На другий день роботи зупинили співпрацю, через багато недомовок, неузгодженостей та відсутність бажання зі сторони компанії (конкретніше HR та СТО) йти назустріч та знаходити рішення. Ділюся порадами та red flags, нехай вони убезпечать вас від неприємних сюрпризів.

1. Ніколи не називайте свою «вилку» очікуваної ЗП, тут вам запропонують нижню межу без жодних обговорень

2. Випробувальний термін 3 місяці. В процесі обговорення компанія погодилася скоротити до 2 міс і надалі апелювала до цієї єдиної поступки як до найважливішої

3. На випробувальний термін податки сплачуєте ви — це мінус 5% від нижньої межі по ЗП

4. HR може випасти на декілька днів з комунікації на фінальному етапі, коли вам потрібно приймати рішення щодо офферу і уточнювати важливі деталі

5. Робоча техніка не надається. На співбесіді про це не зазначають. Компенсація за використання власної техніки не передбачається. Це стало найбільшим неприємним сюрпризом після прийняття офферу та ознайомлення з задачами проєкту. Було зрозуміло, що мій старенький ноутбук не зможе виконувати задачі (робота з ML моделями). Повідомив про це, запитав про ймовірні шляхи вирішення, навів реальні докази проблеми при роботі з проєктом. У відповідь отримав пропозиції продовжити працювати на своєму ноутбуку впродовж випробувального терміну, придбати його самостійно, позичити або взяти в оренду. За власний кошт. Це ще мінус $800-1000 від ваших грошей в перші ж дні роботи, на випробувальному терміні, без гарантій працевлаштування та отримання платні

6. Запропонував підняти ЗП до рівня, при якому я зможу самостійно вирішити це питання. В результаті отримав звинувачення в неготовності йти на зустріч та невідповідності дружній атмосфері команди )) Після цього ми попрощалися

7. Наполягайте на ознайомленні з драфтом контракту до виходу на роботу або в перший робочий день. Або будьте готові працювати невизначений час неофіційно і без жодних гарантій. Мені довелося самому випрошувати зразок контракту, отримав його у другий день «офіційного» перебування на роботі

8. Наполягайте на включенні усіх найдрібніших ваших домовленостей в цей контракт. Інакше, як стверджує один з його ж пунктів, будь-які домовленості в переписці чи усно не мають сили

9. В контракті не прописано відповідальності зі сторони компанії. Натомість, відповідальність за будь-що покладається на виконавця робіт (вас). Наполягайте на перегляді запропонованих умов або будьте готові нести додаткові фінансові збитки. Також будьте готові, що вам не виплатять зарплатню чи зроблять це невчасно — відповідальність за це також не прописана

10. Загалом, на мій погляд, в контракті прослідковуються ознаки приховування трудових відносин перед контролюючими органами, що дозволяє компаніям працювати дуже cost effective

Розумію, що зараз ринок роботодавця, складна економічна ситуація і багато хто буде щасливий працювати лише за обіцянку невеликої суми. Не засуджую. Але бажаю вам не бути рабами та відстоювати свої права. Співпраця повинна бути взаємовигідна. Зрештою, без ваших мізків, часу та сил нічого не було б можливо.

Денисе, дякуємо за зворотній звʼязок.
Такий відгук став великою несподіванкою для нашої HR команди, адже на всіх етапах відбору та після прийняття офферу ми чули лише приємні коментарі у нашу сторону.

Також шкода, що ми не зійшлись на фінальному розумінні проблеми, через яку нам так і не вдалось розпочати нашу співпрацю. Основними цінностями нашої команди є відкритість, чесність та екологічність у спілкуванні. Ми, як компанія, завжди відкриті до обговорення та очікуємо свідомого підходу до співпраці від наших колег.

Надаємо коментарі стосовно пунктів, які були зазначені:

1. Як більшість компаній, ми відкрито обговорюємо питання щодо зарплатних очікувань кандидата, враховуючи результати на усіх етапах відбору, включаючи технічне інтервʼю. І так, ми також спираємось на ринкові показники за спеціалізацією.
Наш оффер, в якому були вказані всі умови співпраці, базувався на результатах досягнутих під час проходження співбесіди та був прийнятий.
Як виключення, ми пішли на зустріч та зафіксували перегляд заробітної плати після випробувального терміну (що не було зазначено у початкових умовах офферу), скоротивши випробувальний термін до 2х місяців.

2. За умовами компанії випробувальний термін — 3 місяці, що зазначено у оффері та проговорюється на співбесіді.

3. Згідно з політикою компанії, під час випробувального терміну податки не покриваються: співробітник отримує gross. Після успішного закриття випробувального терміну компанія покриває 100% податків, що прописано в оффері та озвучується на кожному етапі співбесіди.

4. У компанії ми дуже цінуємо work-life balance, тому не підтримуємо виконання задач у поза робочі години, тож завжди надаємо відповідь у робочий час.

5. Компанія не займається менеджментом робочої техніки та не видає її через full remote формат роботи. Компанія може запропонувати програму купівлі нової техніки в особисту власність після успішного закриття випробувального терміну. До початку роботи ці умови були озвучені декілька разів, але це не викликало відмови від запропонованого офферу.

6. Усі домовленості про співпрацю обговорюються на етапі прийняття офферу, тому перегляд будь-яких умов офферу після його прийняття не є можливим.

7. У компанії чітко прописаний власний pipeline за онбордингом нових фахівців, тому у перший робочий день було надіслано NDA для підписання та проходження усіх онбординг дзвінків: з HR командою, за процесам, технічною складовою та інтро за проектом.

8. Ми завжди ставимо на перше місце наші зобов’язання перед фахівцями. Наш контракт — це стандартний документ, що відображає домовленості між компанією та фахівцем. Момент, який потребує додаткового письмового надання і не може регулюватись в усній формі — це звільнення (з обох сторін), як і зазначено в контракті.

9. Контракт — це двосторонній документ, який захищає інтереси як компанії, так і фахівця. В ньому прописані умови співпраці, включаючи заробітну плату, податкові відрахування тощо. Підписаний контракт є основою для відповідальності обох сторін.

10. Дякуємо за особисту думку, проте вона не має нічого спільного з нами. Ми як компанія працюємо лише за офіційним оформленням і сплачуємо усі податки та виступаємо затятими противниками будь-яких неофіційних відносин навіть на випробувальному терміну.

Хочемо зазначити, що ми відкриті до обговорення умов офферу в пунктах, які ми можемо змінити. Проте, це варто робити до остаточного прийняття офферу.

У будь-якому разі, ми вдячні за зворотній звʼязок, оскільки він завжди є можливістю для нашого росту.
Бажаємо, знайти компанію, яка зможе відповідати усім очікуванням, які є важливими для тебе.

Усім привіт, залишаю свій фідбек про роботу тут, як Middle Android Developer)
Я не можу не висловити своє враження від співпраці з найкрутішою командою. Це захоплюючий та надихаючий досвід.
З першого дня вступивши до команди, я відчув справжню дружелюбність та професіоналізм кожного. Компанія створила злагоджену спільноту професіоналів, готових допомагати один одному та зростати разом.
У компанії створено відмінні умови для розвитку та самореалізації. Я завжди можу сподіватися на підтримку та чудовий фідбек з боку своїх колег.
Я вдячний за можливість вносити свій внесок у проєкти, які мають великий вплив на життя користувачів. Разом ми створюємо продукти, які надають користь та приносять радість мільйонам людей!

Дякуємо за такий теплий відгук та за твій внесок в проекти та компанію.
Дуже раді що ти з нами.
Вперед і в гору!

Проходила співбесіду, хочу відмітити професіоналізм і загальне дуже позитивне враження!

Дякую за відгук та за приємну співбесіду та знайомство.

Усім привіт!
Працюю майже рік в You are launched на позиції дизайнера, і це повний захват!

1. Обожнюю наш колектив, це щось нереальне. Від жартів і атмосфери до робочих моментів, в яких тобі зажди допоможуть, підкажуть, направлять.
2. Менторство — ТОПЧИК! Я вчуся кожного дня, і кожного дня відчуваю шалену підтримку з боку компанії, а це для мене дуже важливо!)
3. Процеси в компанії дійсно зрозумілі для всіх та систематизовані, і це радує, немає «непоняток» та безпорядку.
4. Найкрутіше — кожен працівник може вносити свої ідеї, або підмічати те, що не подобається, і ця відкритість дуже подобається)

Відчувається, що у цій компанії сворена просто дрім тім, і працювати тут одне задоволення!)

Дякуємо за відгук.
Розвиток, вдосконалення процесів та впровадження чогось нового можливо тільки тоді коли є крутецька команда й ми безмежно раді що ти це її частинка.
Далі тільки краще, вперед і вгору!

Привіт, залишаю свій фідбек про роботу у цій компанії)

Загалом пропрацював у компанії 5 місяців і все ще попереду. Такої дружної та комфортної атмосфери у колективі я насправді ніколи не відчував. Рівень взаємоповаги один до одного та розуміння — просто космічний(без перебільшень, порівнюючи з минулими місцями роботи та сотнями історіями знайомих можу це затверджувати).
Про колектив вже сказав, тепер більше про робочі штуки:
1. Дійсно відчувається, що було проведено багато роботи задля автоматизації та покращення процесів у команді(автоматизація та навіть трохи більше таск-трекеру — зайняло окреме місце у серці)
2. Відчувається чіткий та зрозумілий підхід у роботі, ніхто не боїться тестувати нові ідеї та вносити корективи в «что устаканилось». Можна сміливо пропонувати ідеї та обговорювати їх на брейнштормах
3. Не звичайна система мотивації, яка робить колектив тільки стараніше

Насправді можна ще писати і писати, але я виділив саме те, що запало в душу)

Дякуємо за відгук.
Це все результат роботи найкращої команди й ми безмежно раді бачити тебе в її рядах.
Далі тільки краще, вперед і вгору!

працюю тут вже більше року
дуже крута команда
максимальна увага до того щоб кожному було комфортно працювати і постійно зростати і розвиватись

Дякуємо за відгук.
Приємно читати й безмежно раді що ти з нами!