Працюю в компанії 5 місяців. Перш за все, хочу відмітити комфортність проходження співбесіди і процес найму. На всіх етапах було відчутно професіоналізм рекрутерів. Подальший онбординг в продукт пройшов швидко.
Компанія швидко розвивається, тому темп розробки високий. В той же час реалізувати баланс між роботою і особистим життям не складає труднощів. Приємно, що можна робити роботу в будь-який зручний для тебе час. В компанії немає упереджень що до робочих годин.
На проєкті дуже досвідчений топ менеджмент, в якого я особисто багато чому вчусь.
Компанію рекомендую, адже працювати комфортно.

Підтримали: Maria Prisyazhnaya

Артем, дякуємо за твій відгук. Приємно читати, що твій досвід в компанії являється позитивним.

Працюю в холдингу вже майже рік.
Він дуже стрімко розвивається та покращується.
Молодий колектив дуже дружній і в усьому готовий допомогти. Тому адаптація відбувалася швидко.
Особливо хотілося б відмітити менеджмент. Всі питання вирішуються миттєво. Будь-яке питання можна обсудити напряму. Ніяких затримок оплати. Можливість обирати курси для професійного розвитку, які компенсуються.
Щодо команди та проєкту — це однодумці, які націлені на результат. Взаємодія побудована таким чином що нема не вирішуваних задач. Технічний лідер надихає та завжди веде за собою. Задачі дуже різноманітні. Є місце для ініціатив та експериментів. Думка кожного має вагу.
Мінімальна кількість нарад, максимум часу для роботи.
Проєкт пройшов декілька етапів і на кожному я отримав безцінний досвід.
Хотів подякувати за можливість бути частиною команди.

Підтримали: Maria Prisyazhnaya

Руслан, дякую тобі за відгук! Ми теж вдячні і раді, що ти являєшся невід’ємною частиною нашої команди!

1 червня виповнився рік як я працюю в компанії, тож вирішила поділитись своїм враженням про роботу в холдингу. Рік промайнув дуже швидко і був незабутнім, та дуже цінним для мого професійного розвитку.

Перше, що хотілося б відзначити, це затишна та дружня атмосфера в компанії. Колектив дуже сприйнятливий і завжди готовий допомогти. Завдяки цьому я швидко адаптувалась та почувалась комфортно на новому робочому місці. Кожен з колег виявився професіоналом у своїй справі, що мотивувало мене вдосконалювати свої навички.

Я також хотіла би відзначити підтримку та наставництво, які отримала і продовжую отримувати від мого керівника проекту. Він досвідчений фахівець з глибоким розумінням процесів та вимог проекту. Він завжди був готовий пояснити мені складні аспекти роботи та давав корисні поради щодо ефективності та організації робочого процесу.

Робота project assistant виявилася дуже різноманітною та цікавою. Я постійно беру участь у проведенні збору вимог, підготовці документації, організації зустрічей та переговорів, а також координуванні роботи команди. Це дозволило мені отримати цінний досвід у різних аспектах проектного управління та зрозуміти, як важлива є кожна деталь у успішному виконанні завдань.

Валерія, дуже дякую за відгук! Безмежно цінуємо твій внесок так експертизу.

Вакансії YO-DA wallet