Xenoss

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Чернігів, Житомир, Івано-Франківськ, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Берлін (Німеччина), Вроцлав (Польща), Лондон (Велика Британія), Нью-Йорк (США), Прага (Чехія)

15 грудня 2022 14:45

Yaroslav Voloshyn, Product Owner 👨🏻‍💻 в Xenoss

Хотів би залишити відгук після року співпраці з Xenoss!

Рекрутинг: Цей процес був настільки швидкий і крутий, що я й досі залишаюсь приємно вражений роботою команди HR. Коммунікація і фідбєк був дуже швидкий, а співбесіди були чітко згідно досвіду, без всялякої там води. За рік нічого не змінилось — впевнився в цьому, коли розширював команду на своєму проєкті.

Компанія: Сама компанія не дуже велика. Як зазначається на ДОУ, нас разом до 200 чоловік. У зв’язку з цим є як позитивні сторони ( наприклад, відсутність бюрократії, швидкість прийняття рішень, проста і відкрити комунікація, шерінг досвіду між командами, і так далі ), так і потенційно негативні ( єдине що можу виділити — немає чіткого плану розвитку для деяких напрямів спеціалістів ). Але хочу зазначити, що саме зараз компанія активно працює над вирішенням цього питання, намагаючись зробити все максимально прозоро та зрозуміло.

Проєкти: Більшість проєктів в компанії — це створення продукту з нуля. Тобто дуже мало якого лєгасі. У звязку з цим для менеджерів ви знайдете тут цікавий досвід/челендж у побудові продукту з 0, а для розробників — свобода в технічній реалізації рішення (свобода в виборі технологій, інструментів, та іншого).

Негативні сторони: Даючи фідбєк, зазвичай хочется зазначити про те, що компанії слід було б змінити. Але окрім індивідуального плану розвитку/чікого росту всередині компанії для окремих спеціальностей, про що я писав трохи вище, особливо знаючи що над цим зараз йде активна робота в компанії, я не маю більше чого додати.

Обираючи Xenoss, ви приєднуєтесь до справжньої сім’ї. Я задовлений, що обрав співпрацю саме з ними!

6-е місце в рейтингу роботодавців «81...200 спеціалістів»