Xelon

до 20 спеціалістів
Київ, Цуг (Швейцарія)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

I had a great time working in this company, during 3 years. I am very fascinated by the company culture and vision. Great people around you are very professional, can help you and give an advice, if you need it. The office is located in the center of Kyiv, Creative Quarter. It’s a great place not only for work but spend their your time with friends. I can say for sure, Xelon is one of the best employers.

Підтримали: Sergey Tonkoshkurik

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.