9 відгуків

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Пройшов випробувальний термін в компанії і готовий поділитись своїм враженням)

Перш за все, мені дуже сподобався сам процес співбесіди. Все було відкрито, зрозуміло та добре структуровано. Також було багато цікавих і продуманих запитань, які допомогли краще зрозуміти компанію, очікування та підхід команди до роботи.

Випробувальний термін пролетів дуже швидко, в основному завдяки якісній комунікації, дружній атмосфері та підтримці з боку команди. З самого початку я відчував, що можу ставити питання, ділитися своїми думками та отримувати зрозумілий фідбек, коли це було потрібно.

Також я дуже ціную рівень довіри, гнучкість і поважну комунікацію всередині компанії. Це допомогло мені швидше адаптуватися та комфортно почуватися у своїй ролі.

Загалом мій досвід дуже позитивний. Я мотивований і надалі розвиватися разом із компанією, приносити більше користі та підтримувати команду своїм досвідом і навичками.

Дякую за можливість, довіру та підтримку протягом цього періоду.

Підтримали: Zoriana NyskohuzDanylo Melnychuk

Пройшов HR скрінінг, який справив на мене позитивне враження, наступним етапом мала бути технічна співбесіда, яку мали назначити «з наступного тижня», бо скрінінг був в п’ятницю, 26 вересня.
У вівторок наступноно тижня я уточнив чи є якась інформація про технічну співбесіду, на що отримав відповідь «немає вільних слотів на сьогодні і завтра, уточнюю інформацію і надам вам інформацію».
Вже 9 жовтня, судячи з усього, слоти так і не з’явилися, а повідомлення HR більше не переглядає)

Доброго дня, Денис!

Дуже перепрошуємо за затримку у комунікації! Ми цінуємо ваш інтерес до нашої компанії та наша команда вже сконтактувалась з вами. Нам прикро, що процес найму в Xedrum не виправдав ваших очікувань, адже ми прагнемо зробити його максимально приємним і комфортним для кожного кандидата.

Дякуємо за ваш відгук — він цінний для нас і сприяє вдосконаленню наших процесів.

Перейти до дискусії

Xedrum це про стабільність, круту команду та постійний розвиток. Компанія зацікавлена у розвитку співробітників — завжди підтримує усі ініціативи та ставить працівника на «перше місце». У разі винекнення будь-яких траблів — завжди ситуація вирішується у найшвидші терміни , без жодних проблем та стресів. Подобається тут працювати та відчувати свій кар`єрний зріст!

Проходив етап відбору в компанію на позицію Frontend React.js Developer. Співбесіду з HR пройшла швидко і якісно, єдиний нюанс це те що по телефону, але це не важливо. Далі була технічна співбесіда яка пройшла добре, в мене зовсім немає ніяких зауважень. Але вже пройшло більше 2 тижнів, а я так і не отримав жодного відгуку ні від технічного спеціаліста, ні від HR. Я пробував запитати додатково і написав листа тех спеціалісту який проводив технічну співбесіду. Але знову нічого. Просто хочу щоб люди знали що таке може трапитися з будь ким

Проходив етапи відбору в цю компанію, етап HR співбесіди і технічної пройшов досить швидко і приємно. Дуже сподобалась комунікація з технічним спеціалістом, цікаві запитання, в кінці співбесіди скомунікували, що відгук отримаю до тижня часу.

На жаль, пройшло 1.5 місяці і більше повідомлень від представників компанії не отримував. На всі подальші повідомлення і питання щодо того чи актуальна вакансія, на Djinni отримував ігнор і помітку прочитано. Шкода, так як початкова комунікація була приємною. Враження залишились неприємні

Доброго дня!

Дякуємо, що поділилися своїм досвідом. Ми раді, що початкові етапи відбору були для вас приємними та цікавими. Щиро перепрошуємо за затримку з наданням зворотного зв’язку. Через зміну HR-спеціаліста виникли тимчасові труднощі в комунікації.

Ми цінуємо ваш інтерес до нашої компанії та обов’язково зв’яжемося з вами в найближчий робочий день, щоб обговорити можливості співпраці.

Ще раз перепрошуємо за незручності та сподіваємося на ваше розуміння

Подивитись всі коментарі (2)

Xedrum це непересічна компанія, таких на ринку одиниці, якщо взагалі є!
Якщо ти маєш бажання вчитися — тут тебе будуть цінувати.
Постійні покращення робочого процесу, ВІДСУТНІСТЬ корпоративної бюрократії, незрозумілої звітності — це все про цю компанію. Компанія нового типу, комнаія де керує покоління Z, де атмосфера і легкість, а вже потім все інше.
Провівши в Xedrum більше ніж 6 місяців можу твердо рекомендувати для початку свого шляху в ІТ. Проведуть за руку та ще й дадуть цукерку.
Одним словом ТОП, як для працівників, так і для клієнтівю

Підтримали: Bohdan Krupa

Це чудове місце для початку кар’єри в ІТ та інших сферах. Навіть не дивлячись на те, що компанія наразі ще не є великою, колектив і робоче оточення вражають. Тут вас чекає дружня команда, можливості для особистого і професійного росту, а також захоплюючі проекти. Вище керівництво професійно орієнтоване та дбає про кожного співробітника, сприяючи його розвитку як у професійному, так і у особистому плані.

Це не звичайна компанія.
Це місце де люди знаходять однодумців, люди тут головне.
Саме люди мене і зацікавили в першу чергу, відданість до справи я цінуюю найбільше.
Можливість зростати в професійному напрямку разом з компанією, було другим фактором який спонукав мене приєднатися до Xedrum.

Команда до якої я приєднався є професійною, та кваліфікованою.
Ціності, які транслюються компанією, мені були дійсно до душі.
Тому я радий що став частиною Xedrum.

Всім привіт.
Поділюся з вами своїми враженнями про компанію в якій я працюю вже майже місяць.
Компанія Xedrum — це дійсно особлива компанія. Команда в цій компанії — це справжні професіонали, які завжди готові допомогти та підтримати. В Xedrum я відчуваю себе частиною великого та дружнього колективу, що робить процес роботи цікавим та приємним.
Ми працюємо над різноманітними проєктами, які вимагають високої кваліфікації та креативного підходу.
Крім того, я б хотів підкреслити, що в компанії Xedrum ми завжди прагнемо до високих показників діяльності та якості в нашій роботі. Наша команда ретельно вивчає завдання та докладаємо всі можливі зусилля, щоб виконати їх якісно та вчасно. Це дозволяє нам досягати високих успіхів в робиті з нашими клієнтами, щоб всі вони залишались задоволеними.
Підсумовуючи, хотів би сказати що робота в цій команді стимулює мене покращувати свої професійні навики, що в майбутньому допоможе мені стати висококваліфікованим спеціалістом своєї справи.
Я дійсно радий що зміг стати частиною цієї команди та працювати над цікавими та креативними проєктами.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.