Працювала тут 2 роки, з дуже класним замовником і чудовими людьми в команді.
Загальне враження від компанії непогане, проект навчив мене багато чого з нуля, однак, пішла з компанії через те, що не бачила для себе подальшого росту. Менеджменту потрібно більше звертати увагу на потенціал працівників, створювати умови для росту, розвивати плюшки, впровадити регулярний перегляд зарплати, і сприяти тому, щоб вони залишалися, а не шукали роботу в конкурентів, тому що з мого досвіду, з цим трохи є проблеми.
Звичайно, не без хорошого) Так як це моя перша офісна робота, то мені запам’ятався наш прикольний офіс, кухня, хороші люди з якими стали друзями і залишились теплі спогади.

Надіюсь, компанія буде виправляти ті помилки, які у них наразі є, і буде високо оцінена своїми працівниками. А поки що, це на жаль лише фундамент кар’єри в сапорті для новачків чи студентів, які після року чи декількох місяців прагнуть рухатись далі, а тут, на жаль, практично немає куди.

Олено, дякуємо за відгук та продуктивну роботу в нашій команді. Ми дуже цінуємо твій особистий вклад в розвиток компанії. Ми вдячні за чесність та зворотній зв’язок! Лише так ми можемо зрозуміти краще наші зони розвитку і працювати над ними. На нові відкриті позиції ми в першу чергу розглядаємо внутрішніх кандидатів, тобто працівників компанії. Ми створили програму менторства, щоб кожен, хто прагне розвитку, зміг поглибити свої знання, спробувати інші напрямки і вийти на якісно інший рівень в сфері customer support. В ці не прості часи для нашої країни ми продовжуємо працювати, змінюватись на краще та вдосконалюватись.
Успіхів тобі!

Працюю в компанії майже рік. Прийшла з невеликим досвідом, мені надали можливість стажування, а потім запропонували роботу. Дуже вдячна, що навколо є люди, які навчать та які в тебе вірять, завжди підкажуть і направлять у потрібне русло. Відчуваю свій розвиток з кожним новим викликом, і дуже пишаюся, що працюю з такими чудовими людьми, професіоналами своєї справи, пліч-о-пліч.

Работаю в компании Business Development Manager(B2B Sales) c июля 2018 года. Меня взяли без опыта в B2B сфере и дали шанс проявить себя, в итоге у меня все получилось и мы вместе с компанией выросли больше, чем в 3 раза. Сейчас работаем с 19 странами и заводим разные проекты от SaaS стартапов до больших e-commerce из Израиля, Дании, Нидерландов, Германии, США и других стран. Здесь есть возможность проявить себя, делиться идеями и развиваться вместе с компанией. Компании всегда нужны суппорт агенты со знанием разных языков и здесь готовы обучать даже без опыта. Отличная возможность поработать с интересными проектами, познакомиться с особенностями зарубежных стартапов, обучиться тонкостям бизнес общения и технического суппорта. Я как специалист, имею возможность взаимодействовать с разными сферами — маркетинг, PPC продвижение, работа с юр отделом, дизайн и разработка стратегии развития. Провожу продажи по всему циклу от лидогенерации до закрытия сделки. Отличный опыт, дружная команда и самый лучший руководитель — наша CEO Майя Момоток. Подбор такой замечательной команды и атмосфера в коллективе — это ее заслуга:) Однозначно рекомендую работать с Wow24-7!

Вакансії WOW24-7