Успех любой компании творят люди, их вера в лучшее, оптимизм и энергия. А команда Work Around — это дух и место, куда хочется возвращаться. Уверенные профессионалы и просто приятные люди:), внимательные друг к другу, клиентам и партнерам. Удачи во всем и так держать!

Підтримали: Julia Gerzanich

Благодарна компании за возможность развития и роста! За весь период работы в компании(2 года) все задачи и проекты, которые я сопровождала или участвовала — были вызовом для меня! В ходе работы рос уровень самостоятельности в проектах и уровень моих hard и soft skills по разработке hr-процессов, сопровождению hr-процессов в компаниях наших клиентов, визуализации данных(отчеты, презентации), проведению презентаций и многие другие. Спасибо за полученный опыт и новые знания!

Підтримали: Yana ShevchenkoJulia Gerzanich

Це та компанія, про яку, з самого початку знайомства до розставання, залишаються тільки позитивні емоції :)
Я шукала компанію в якій цінують співробітників, але знайшла тут набагато більше.
Від ефективного навчання, яке проводила Ольга Орлюк (ще раз дякую!) — до самостійної комунікації з клієнтами, проведенням HR-interview та закритими вакансіями кожного місяця.

Леся і Юлія (керівники компанії) завжди відкриті на всі розмови. Під час спілкування з керівниками, ти переймаєш досвід у взаємодії з працівниками та клієнтами, делегуванні, time-менеджменті, self-менеджменті і багато чому іншому :)

Важливу роль відіграє прозорість усіх процесів компанії, що дозволяє не шукати підводних каменів ні в чому. Розуміння цілей компанії і куди компанія рухається.

Робота в компанії — це на 100% win — win — win концепція (Клієнт — Співробітник — Компанія).

Що варто підкреслити в роботі з клієнтами, це індивідуальний підхід, максимальне узгодження вимог та максимальна комунікація на всіх етапах.

І, звичайно ж, ключову роль в роботі компанії грає команда, яку досить вміло та професійно підбирають Юля та Леся! Дружній колектив створює заряджену трудову атмосферу, при цьому, завжди є місце гарному настрою, посмішці та підтримці! А офіс, який знаходиться в Гулівері на 10 та 11 поверхах, заходи сонця в п’ятничні вечори з келихом вина та людьми, які там працюють поруч, завжди надихало та мотивувало.

Дякую вам за цей досвід та приємну співпрацю, яка не зважаючи на зміну локації не змінюється ! :)