WOP lab

до 20 спеціалістів
Запоріжжя

30 вересня 11:16

Dmytro Kravchenko, CTO в WOP lab

Вже три роки, як я працюю в компанії WOP lab і за ці три роки я виріс від Full-stack web developer до CTO. Тобто, WOP lab — це саме та компанія, яка піклується та підтримує кожного свого члена команди. Адже, я прийшов до WOP lab молодим спеціалістом, а наразі маю вже більше 40 успішних проєктів за плечима. І я певен, що це тільки початок, адже компанія створює максимально комфортні умови, як для професійного росту, так і для особистісного і розкриває Ваш потенціал.
За три плідні роки співпраці я можу виділити багато позитивних моментів:
1. Чудовий колектив та крута атмосфера співпраці. Муторна офісна робота — це не про нас. Ми вміємо якісно працювати та чудово відпочивати.
2. Цікаве різноманіття проєктів. І що важливо, при виборі роботи над проєктом враховуються саме ВАШІ вподобання. Тобто, першочергово вирішується, над якою специфікою проєктів особисто Вам цікаво б було працювати.
3. Професійний розвиток спеціалістів. Зокрема компанія працює над вдосконаленням hard/soft skills: курси іноземної мови, різноманітні тренінги, тім білдінги і багато чого іншого.
4. Розкриття ідейного потенціалу спеціалістів та круті плюшки від компанії: перегляд заробітної праці, премії.
5. Безперервний та якісний розвиток комапнії. Компанія має на меті залишити слід в історії IT сфери, тому активно планує та розвиває свої «продукти» для того щоб стати конкуретноспроможними не лише на українському ринку, але й на закордонному.

Підтримали:  Yaroslav Chushenko Aleksandr