1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проходила в компании собеседования на вакансию QA.Предварительно дали возможность самостоятельно выбрать удобное время для прохождения собеседования, что очень удобно. Общалась с HR Анастасией. Атмосфера собеседования была легкая, располагающая, девушка детально рассказала про компанию, ответила на все вопросы, приятно было общаться. Фидбек дали как обещали, без задержек, что сейчас редкость. Техническое собеседование с лидом QA проходило на волне дружелюбия. И тоже фидбек получила достаточно быстро. Не смотря на то, что моя кандидатура не подошла, у меня остались только положительные эмоции после общения с компанией Woolf, сразу видно, что к сотрудникам относятся внимательно и с душой.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.