17 лютого 2025 10:31
Це, мабуть, єдина компанія, де всі колеги завжди були з увімкненими камерами, під жорстким мікроменеджментом і зазнавали тотальної неповаги до розробників.Не раджу йти сюди тим, хто шукає довготривалу співпрацю.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.