Wirex

Київ, Атланта (США), Вроцлав (Польща), Лондон (Велика Британія), Сингапур (Сінгапур)

9 січня 2023 22:24

Igor Nerozya, Angular 2+ Frontend Developer

Привіт. Вирішив залишити свій відгук про компанію. Відпрацював трошки більше 4 років — враження тільки позитивні. Дуже класна команда, дуже класні People Partners — особливо зочу відмітитити Inna Chipak, як суперову людину з якою будо просто приємно працювати, Asia Norvatova — це просто неймовірна людина, яка на моїх очах пройшла шлях від звичайного QA до ліда й спеціаліста по автоматизації і, звісно, Olga Pistolkors та Andrii Cherepovskyi які мені дали всі знання й меторили мене на шляху qa -> frontend developer — за це я дуже вдячний й буду їх завжди пам‘ятати. Також особливо зочу відмітити Denys Malavskyi — топ лід, з яким можна було спілкуватися як з членом сім‘ї — дякую!
Через певні складнощі й криптозиму компанія буда змушена скоротити штат, але я дуже сподіваюсь сюди повернутися, бо це наче велика дружня сім‘я й мені було просто приємно бути частиною цього всього. Для мене це місце було максимально комфортним, теплим й я навіть після звільненння дуже переживаю за сам продукт. Тільки теплі спогади й чекаю, що все буде добре й я зможу сюди повернутися) Так, іноді швидкість має перевагу перед якістю, але це зумовлено необхідністю в криптосфері віддавати конкурентні фічі. Пишу цей відгук й тяжко на серці, бо це був мій дім й віддушина. Якщо хтось буде мати можливість помрацювати з цими людьми — навітьтне думайте — це справжня сім‘я

Ігор, дякую тобі за відгук, дуууже приємно! Мені пощастило із тобою попрацювати та стати свідком твого професийного розвитку. Люди у Wirex, правда, неймовірні і мені також буде дуже не вистачати команди та атмосфери. Маю надію, що ще обовязково порацюємо разом :)

Igor Nerozya я вважаю, що компанії, з якою ти вирішиш побудувати співпрацю, дуже пощастить мати в штаті такого спеціаліста! Ти унікальний, надзвичайно сильний dev, висококомпетентний, мега відповідальний, талановитий, амбіційний, вмотивований, з купою ідей для імпрувів та власним баченням речей! Також, що не меньш важливо, ти дуже приємна людина, маєш топ софт скіли, з тобою легко та весело спілкуватись. Я дуже вдячна тобі за твою підтримку та ідеї, за всю твою помічь на моєму шляху в Wirex. Мої найкращі побажання в твоїх нових досягненнях, для тебе немає нічого неможливого, в цьому я переконалась особисто:) Ще раз дякую тобі)