Wirex

Київ, Львів, Атланта (США), Вроцлав (Польща), Дублін (Ірландія), Лондон (Велика Британія), Токіо (Японія), Сингапур (Сінгапур)

16 липня 12:19

Alexander Udodenko, Technical Product Owner в Wirex

Працюю у Wirex на позиції Technical Product Owner вже півроку. Цього часу вистачило, щоб зрозуміти, що компанія навіть у такому висококонкурентному ринку вирізняється інноваційнийними технологіями та підходом до користувачів. Тому працювати цікаво, навіть коли роботи навалюється багато.

Це однозначно найсильніший колектив, у якому я працював. Дякую нашим People&Culture та тім лідам, які витрачають на це неймовірні зусилля.
Процес проходження співбесід відбувався дуже комфортно та без зайвих кроків. Швидкість фідбеку та емпатії, які надавала Дар‘я, не залишили сумніву щодо колективу, у якому я хочу працювати.

P.S. Якщо цей текст читає кандидат/ка на позицію Technical Product Owner, то зупиняйте пошук і надсилайте резюме. Будемо робити світ фінансів безшовним разом ;)

Саша, дякуємо величезне за такий розгорнутий і теплий фідбек) Wirex дуже пощастило, що ти доєднався до команди. Попереду ще багато челенжів та перемог!