Wirex

Київ, Львів, Атланта (США), Вроцлав (Польща), Дублін (Ірландія), Лондон (Велика Британія), Токіо (Японія), Сингапур (Сінгапур)

6 квітня 2:04

Lena Zaretska, Motion Designer в Amazing Apps

Зв’язалася з HR Валерією, досить приємна в спілкуванні дівчина. Ми мали невеличку бесіду про всі деталі роботи в Wirex, вона відповіла на всі мої питання, це дуже класно :) Одна з найкращих співбесід в моєму скромному досвіді. Потім мали співбесіду з командою, все було ясно і зрозуміло, теж приємні люди, добре поспілкувалися. Як на мене, я трохи задовго чекала відповіді — 2 тижні, фінальна відповідь була в цілому чітка, проте мені не зовсім ясно яким саме вирішальним був фактор у відмові мені. Нарікання ще є по часу відповіді Валерії, іноді забувала про мої повідомлення, але оскільки це було в перші тижні повномасштабної війни, я думаю це не страшно. Дякую за приємний досвід :)

Підтримали:  Alexandr Bodnarchuk

2 коментарі

Тоже общался с Лерой, ответила на все вопросы, прекрасно презентовала компанию, в целом довольно приятное собеседование было)
Договорились что вернется с фидбеком в течении недели и если он будет положительным, то договоримся о втором этапе собеседования.
Но вот прошло уже больше месяца с момента нашего разговора, фидбека нет и на сообщения в тг не отвечает.

Привіт! Дякуємо за розгорнутий відгук і приємно читати, що співбесіда у Wirex R&D була приємною та змістовною 🙂

Щодо довгої відповіді — це не типово для наших рекрутерів, вони зазвичай намагаються постійно тримати в курсі кандидата та давати звоторній зв’язок якомога оперативніше. Але, якщо ця ситуація відбулась на початку військових дій, то таке могло статись в силу об’єктивних причин. В будь-якому випадку, ми в команді проаналізуємо ситуацію, щоб покращити досвід кандидатів та зробити спілкування з Wirex R&D ще приємнішим.