Wirex

Київ, Львів, Атланта (США), Вроцлав (Польща), Дублін (Ірландія), Лондон (Велика Британія), Токіо (Японія), Сингапур (Сінгапур)

24 червня 2019 11:18

Вова Кул, Lead Software Development Engineer с 2018 года

Зі свого досвіду додам:

Плюси:
— цікавий продукт, що розвивається з кожним витком криптохайпу все більше і більше
— крута команда: приємно розуміти, що подібні продукти, по-суті, створюються українцями, в Україні, для всього світу.
— свобода у виборі підходів і технологій, хоча іноді це — мінус
— високий темп, продиктований конкуренцією на ринку
— окремо, відзначу DevOps, які, незважаючи на свою завантаженість, завжди допомагали у реалізації ідей.
— достатньо плоска структура. Не складно донести свої ідеї до стейкхолдерів, після чого отримати добро та підтримку на їх втілення.

Мінуси:
— дитячі хвороби, які рано чи пізно викоріняться. Наприклад, часто між якістю і швидкістю обирають друге без змоги підтягнути перше згодом.
— не зрозумілий горизонт планування в рамках компанії в цілому.
— достатньо велика змінюваність кадрів.
— технічним лідам варто працювати над управлінськими навичками.

Загалом, впевнений, що у компанії все вдастся, але для цього потрібно буде добре попрацювати адже цілі дуже амбіційні!

Дякую, Володимире, за зворотній зв’язок. Дуже приємно почути від тебе характеристику тих позитивних моментів, які є у нашій компанії. Дійсно розробка цікавого продукту збирає навколо себе чудову професійну команду, яка використовує найкращі технології для того, щоб платформа Wirex ставала ще кращою і більш функціональною. Компанія завжди відкрита до нових ідей. І дякуємо тобі, в тому числі, за ідеї і їх реалізацію для покращення продукту. Щодо мінусів — працюємо над ними. Швидкий розвиток індустрії часом не давав нам можливості зупинитися, відволіктися від розробки, підтримки продукту та сконцентруватися на деяких організаційних питаннях. Але робота над покращенням ведеться і надіємось, що вже в найближчому майбутньому всі питання будуть вирішенні. Ще раз дякую тобі за розгорнутий фідбек і бажаю успіхів!

Підтримали: Вова Кул