Wirex

Київ, Львів, Атланта (США), Вроцлав (Польща), Дублін (Ірландія), Лондон (Велика Британія), Токіо (Японія), Сингапур (Сінгапур)

3 грудня 2018 23:41

Руслан Беселовський, C#/JavaScript Developer

Проходив співбесіду в компанії Wirex. Нажаль, це був провальний досвід для мене і я не пройшов далі, але хотів би поділитися враженнями.
Спілкувався з дуже привітною hr Ольгою і маю лише позитивні враження. Від початку переписки і до співбесіди пройшло всього біля тижня. Протягом всього періоду отримував всю необхідну інформацію і доволі оперативно.
Співбесіду вели двоє розробників, які здалися доволі обізнаними у своїй сфері. Помітно, що саме досвід ведення співбесід невеликий, інколи були не зовсім зрозумілі або доречні питання як на мене, але в більшості, все по суті. Намагалися побачити наскільки людина розуміє самі «основи», суть програмування, а не знання розумних абревіатур і технологій.
Після співбесіди отримав фідбек спочатку від самих інтерв’юверів, а потім, більш розгорнуто, від hr. При чому на наступний же робочий день. Взагалі будь який фідбек або відповідь отримував дуже швидко, що радує, зважаючи на кількість відкритих вакансій.
Поки що це все чим можу поділитися, окрім, можливо ще офісу, але, як кажуть, офіс та й офіс, непоганий, але нічого особливого, про що можна було б розповісти. Якщо зійдуться зірки, буду знову намагатися потрапити у Wirex)

Підтримали:  Yana Tokai Yulia Entel Alexandr Bodnarchuk

Руслане, ми раді, що ви отримали позитивний досвід при проходженні інтерв’ю в нашу компанію. Дякуємо за інтерес та відгук. Сподіваємося, що наступного разу результат буде успішний, і нам вдасться з вами співпрацювати!