Співпрацюю з Wildix вже більше 2.5 років і не помітив, як швидко пролетів цей час. Якщо ви шукаєте компанію, в якій чують та помічають вас, якщо ви хочете кар’єрного зростання або просто стабільну роботу з регулярним переглядом заробітної плати — це все про Wildix.

До початку війни я працював у Одеському представництві компанії.
Це величезний світлий офіс, що займає кілька поверхів та знаходиться у бізнес-центрі із зручною локацією. На останньому поверсі є майданчик, з якого відкривається краєвид на море так що можна періодично виходити провітрити голову і отримати естетичне задоволення від виду на «Морвокзал». Робоче місце обладнане зручними офісними меблями та ортопедичними стільцями, від яких не втомлюється спина та шия. Компанія видає лептопи та всю необхідну техніку а у разі поломки дуже швидко знаходить ідентичну заміну.
Щодня в офіс є доставка безкоштовних обідів, після обіду можна піднятися в ігрову кімнату пограти на приставці або відпочити в bag chair. На кожному поверсі є coffee points.

Війна раптово змінила все, але компанія не залишилася осторонь співробітників і колосально підтримує всіх найнятих працівників в Україні та тих, хто виїхав до більш спокійних країн, поки наші воїни ЗСУ відважно захищають нашу країну. Wildix дає можливість працювати віддалено з будь-якої точки планети та надає матеріальну підтримку.

Окремо хочеться сказати про власників компанії Дімітрія та Стефано Ослерів та HR команду. Завдяки Дімітрію та Стефано Wildix зростає та розвивається з прогресивним підходом до розробки продукту, управління компанією, веденням бізнесу та ставленням до співробітників як сучасна європейська компанія, а HR команда тримали та продовжують тримати руку на пульсі та контролюють щоб усе працювало як годинник. Всіх співробітників наймають виключно за їхніми вміннями, досвідом роботи та талантами. У кожного відділу свій HR, який знає специфіку команди та допомагає у всьому від взаємин у команді до просування по кар’єрі та зростання заробітної плати. Через це в компанії немає токсичних людей, дружний колектив де кожен прагне допомогти один одному та навчити чогось нового. Компанія надає можливість вчитися та розвиватися, купуючи Udemy курси та особливо старанним змінювати напрямок у роботі. Також є курси англійської c native speaker викладачами що відіграє важливу роль у розумінні акценту та граматики.
Wildix надає лікарняні, страховку та maternity/paternity leave. Також налагоджено систему для перельотів + готелів для бізнес-поїздок за кордон та всередині країни.

Дуже важливо відзначити, що починаючи з перших днів війни в Україні компанія підтримує ЗСУ, проводячи збори коштів та робить закупівлі аптечок та медикаментів. Також Wildix зробив кілька донатів комп’ютерної техніки та лептопів на потреби Української Армії. Власники компанії роблять максимально все, щоб допомогти нашим захисникам наблизити перемогу швидше з кожним днем.

Я з упевненістю рекомендую Wildix як чудову компанію для роботи та перспективного кар’єрного вертикального та горизонтального зростання.

Співпрацював з Wildix трохи більше року. Дуже амбіційна продуктова компанія, яка швидко йде до своїх цілей. Компанія приділяє багато уваги розвитку як співпрацівників так і процесів.
Сучасний стек та висококваліфікована команда. Компенсація конкурентноспроможна. Усталена гарно побудована комунікація.
Звернувши увагу на попередні відгуки, сміливо можу відзначити, що зазначені можливі недоліки не є усталеним патерном поведінки, а швидше є наслідком високого темпу розвитку компанії при якому можливі помилки, які виправляються. Компанія уважно відноситься до співпрацівників та допомагає у будь-яких питаннях у будь-який час.
Маю позитивні та теплі враження від співпраці. Якщо ви шукаєте челенджове місце для роботи та розвитку, то вам неодмінно треба спробувати свої сили в Wildix.

Підтримали: Julia Solomientseva

Працюю з компанією більше 8 місяців. Робота на британський ринок.
Дуже цікаве місце для роботи і розвитку. Працюю віддалено, для цього усі необхідні умови компанія надала. Також є офіс в центрі Одеси з видом майже на все місто і море. Також додам лояльне ставлення HR команди, колег та менеджменту що дозволяє якісно виконувати свою роботу.

To be concise, it’s a great place to work, grow and win with Wildix =)

Співпрацюю з компанією понад 4 роки.
Працюю у маркетинг команді на маркет Америки.

Відмінне розташування офісу — в центрі Одеси, уважне ставлення ейчар команди до всіх співробітників, відрядження та регулярні корпоративні заходи в довідковий час. Лояльне ставлення до співробітників, лікарняні, безкоштовні обіди в офісі. Співробітники постійно беруть участь у різних тренінгах та підвищують свою кваліфікацію, так само як і покращують знання англійської мови з носіями мови.

Вимоги до співробітників завжди були і залишаються високими.
Команди комунікують між собою відкрито та у дружній манері; ти завжди можеш поставити будь-яке питання, що цікавить, і завжди отримаєш на нього відповідь.

Продукт компанії дуже сучасний та не стоїть на місці і постійно розвивається в ногу з часом. Мережа партнерів зростає щодня у всьому світі, що підвищує рівень впізнаваності компанії в рази.

Можу сміливо рекомендувати компанію та запевняю, що ви почуватиметеся як удома.

5 років співпраці...На запитання, чи порадила б я Wildix для інших, моя відповідь однозначно «Так!»
Дуже прогресивна, направлена на розвиток своїх працівників компанія, крутий продукт; молодий, сучасний та дружній колектив.

Мала нагоду працювати у затишному Львівському офісі. Сучасний ремонт, комфортні крісла, запашна кава, смаколики, вся необхідна техніка на вищому рівні.
Окрема подяка HR відділу за турботу, і вміння вчасно забезпечити працівників всім необхідним, навіть якщо головний офіс знаходиться в Одесі.
Компаня піклується та оплачує обіди, заходи, поїздки, відрядження для працівників.
Для мене важливі умови праці, команда Wildix зуміла їх створити.

Велика кількість колег тут працюють вже роками, для мене це важливий показник. Окреме дякую Wildix за людей, котрих я тут зустріла. Неважливо де ти, у Львові, у Франції, Італії чи у США — ти потрібен, ти відчуваєш, що відіграєш важливу роль у компанії, всі дружні, щирі та готові допомогти, що власне і проявилось у такий складний час.
На час війни компанія не тільки допомагає фінансово, але і забезпечує моральне та психічне здоров‘я працівників.

Тренінги, навчання, курси англійської з носіями мови, конференції, відрядження за кордон — все це також величезний плюс компанії.

Мені доводилось працювати на франкомовний ринок. З впевненістю можу сказати, що партнери та клієнти дуже задоволені продуктом та сервісом який їм надають.

Незнаю мінусів, які б перекрили стільки плюсів, тому з впевненістю можу рекомендувати Wildix.

Работал в Wildix на протяжении полутора лет и компания оставила исключительно положительные воспоминания. За это время я очень вырос в техническом плане, поскольку в процессе работы регулярно сталкиваешься с новыми вызовами, приходится многому учиться и осваивать новые технологии. Задачи очень разнообразные, готовьтесь к тому, что скучать и работать над рутинными и однообразными задачами точно не придется.

В моей команде работали люди очень разных возрастов и при этом со всеми удавалось найти общий язык. Люди дружелюбные, всегда готовы помочь, конфликтов ни разу не возникало. Требования к технической подкованности сотрудников достаточно высокие, поэтому про всех могу сказать, что это солидные профессионалы своего дела.

Еще добавлю, что компания очень хорошо проявила себя после начала войны, активно помогала сотрудникам в тяжелых ситуациях и никого не бросила, как это случалось в некоторых других компаниях. Те, кто выехал из страны могли приехать в офис в Италии и получить помощь с жильем, получением документов и необходимым обоустройством. Даже бенефит в виде бесплатных обедов, которые предоставлялись в одесском офисе, компании удалось сохранить и продолжить уже в итальнском офисе :)

Если кто ищет себе достойную компанию, то выбрав Wildix, можно быть уверенным о том, что вам предстоит интереный и насыщенный этап важей жизни. Знаю о людях, которые возвращались сюда через несколько лет после ухода, думаю это о многом говорит.

Сотрудничала с Wildix 5 лет, впечатления компания оставила о себе только хорошие: красивый и комфортный офис, обалденный коллектив (это касается каждого отдела), регулярные корпоративные мероприятия в до-ковидное время.
Руководство всегда шло навстречу сотрудникам, политика компании во всех сферах более, чем прозрачна. ЗП регулярно пересматривается, причем инициирует этот процесс не сотрудник, а руководство.
Продукт достойный, я работала в отделе продаж и могу с уверенностью сказать, что такой софт было не стыдно предлагать потенциальным партнёрам:)
О языках (два последних отзыва побудили меня поделиться своим мнением): за 5 лет работы в компании не было ни единого случая каких-либо языковых барьеров или разногласий: компания мультинациональная, здесь в равной мере рады и русскому и украинскому, а также английскому, итальянскому, немецкому, французскому и испанскому. Лишь бы сотрудник был хорош.
Мой коллега говорил на восхитительном суржике испанского и украинского и это было прекрасно.
Я однозначно бы рекомендовала эту компанию к сотрудничеству (собственно, это я и делаю время от времени, когда мои знакомые в поисках работы).

Worst interview process I ever had.
Interviewer cannot even spell your name properly (or copy-paste it from CV).
Questions like “How do you feel about being in a team where everyone speaks russian?”.
Taking into consideration other reviews, looks like it is company policy or smth.
Would not recommend.

Good day, Volodymyr

I’m sorry to hear you had an unpleasant experience in our communication.
I did this question to better define in which team we can consider you within the company.
Your application seemed really interesting to us and I hope your job search will be successful.

Thank you for reaching out!
Take care and stay safe.

Сьогодні мене сконтактувала Alina Asatrian в LinkedIn російською мовою.
В моєму резюме у розіділі «мови» вказані дві мови: Українська та Англійська.
На запитання:
«Скажіть будь ласка чому ви вирішили написати мені російською мовою?»

Я отримав наступну відповідь:
«у нас в компании 80% ребят говорят на русском поэтому не знаю насколько целесообразно будет продолжать общение если для вас это принципиальный момент.»

Після того як я підтвердив своє бажання щоб Аліна перейшла на українську, я отримав наступну відповідь від неї:
«Як я і написала в попередньому повідомленні у нас 80% компанії спілкується російською і не у всіх є змога переходити на українську мову.
Тому даруйте що відняла ваш час. Гарного вам дня.»

Таким чином моє спілкування з даною компанією обірвалось.

В самій вакансії яка зараз розміщена на доу: jobs.dou.ua/...​/wildix/vacancies/200090 в рекваєрментах вказана лише англійська мова, вимоги говорити російською немає.

Ось так українець в україні не може обговорити, не те що отримати роботу, через очевидно implicit default language: russian.
В самого сайту даної компанії www.wildix.com/ua (зверність увагу на /ua) інформація вказана виключно російською мовою, українська локалізація відсутня повністю, хоча в /fr французька мова, в /us англійська.

Дуже неприємне враження від даної компанії Wildix. Відверто кажучи я шокований.

Вітаю, Богдане!
Я рекрутер компанії Wildix.
Дякуємо Вам за відгук.

Нам прикро, що склалася така ситуація і те, що не вийшло збудувати конструктивний діалог українською.

Така поведінка суперечить культурі нашої компанії.
Ми зробимо все що від нас залежить аби впевнитись у тому, що подібні непорозуміння не відбудуться знову.

Стосовно мови спілкування наших співробітників, так дійсно, частина з них говорить російською, але це ніколи не було перешкодою у комунікації з україномовними колегами.

Наразі наш веб-сайт перебуває у стані редагування та перекладу на українську мову.
Ще раз просимо вибачення від імені нашої HR команди.

Бережіть себе та своїх рідних!

Работала в компании год. В компании скорее больше плюсов, чем минусов. Очень хороший разновозрастной коллектив, очень приятные уравновешенные люди. Компания все время стремится улучшить свои процессы и продукты. Руководство само ревьюит оплату и предлагает повышение, что очень хорошо. Лояльное отношение к специалистам, больничные, бесплатные обеды в офисе. Просторный офис с хорошими видами. Четкое и понятное интервьюирование с уважением ко времени специалистов. Мое тестовое задание было рассчитано на 2 недели и полностью оплачено, поэтому наряду с компаниями, которые ничего не предлагали за потраченное время, Wildix выгодно отличились, и сразу завоевали мое сердце :). Офис оснащен удобными индивидуальными итальянскими креслами от Kulik system, которые поберегут вашу спину.

Из минусов только сугубо субъективные недостатки в самом офисе, которые для большинства покажутся не существенными:

-В офисе очень яркий свет, горящий весь день, без возможности регулировать его под себя. Мне лично было работать некомфортно. К концу дня болели голова и глаза.
-В офисе нет растений и перегородок. Все у всех на виду, и это неуютно.
-В офисе очень мало интертеймента. Нет зон отдыха со столиками и диванами, нет никаких игр, кроме тенниса, который я не люблю. В целом офис очень аскетичный, не располагает к творчеству и отдыху, слишком официальный для IT компании. Например, запрещено есть легкие перекусы за компьютером, причем даже за своим. На кофе-поинтах не было полезных перекусов: только печенье, никаких фруктов.
-Самое страшное для меня в этом офисе: нет парковки. В центре города это настоящая проблема, которую за год работы я так и не смогла решить.

На удаленке проблемы офиса не ощущаются, поэтому для удаленки лично для меня эта компания была идеальной. Темп работы был немаленький, непростой, но интересный. Ушла из-за болезни, но с удовольствием вернулась бы снова. В целом у меня только положительные впечатления, рекомендую для сотрудничества.

Підтримали: Oleksandra Kuznietsova

Ира, мы ценим твой вклад в наш продукт, нам было приятно с тобой сотрудничать. Спасибо за отзыв и успехов тебе в новых проектах.

Вакансії Wildix