7 травня 14:24
Нещодавно я проходила співбесіди в WhiteTech і хочу окремо відзначити, наскільки комфортно та професійно був організований увесь процес рекрутингу.
Особлива подяка Лідії (Lidia Navtaliani) кожен етап був зрозумілим, прозорим і добре скомунікованим. Вона супроводжувала мене протягом усього процесу, завжди була на зв’язку та створювала атмосферу, в якій я почувалась комфортно як кандидат.
Що для мене було особливо цінним — я жодного разу не почувалась «загубленою» чи залишеною без фідбеку. Весь процес залишив дуже позитивне враження.
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.