Перший контакт з представницею компанії White Sales був в межах рекрутингу. Я надіслав своє резюме у Wellbeing Company. Зі мною вийшла на зв’язок Марія та запросила на співбесіду.

Питання на співбесіді були детальними та вказували на глибоке ознайомлення з надісланими документами. Чільною інтенцією рекрутерки я міг би назвати спробу зрозуміти мене, мою мотивацію, мої зацікавлення та побажання, моє бачення роботи. Це було приємно та мотивувало відповідати максимально конкретно та щиро. Співбесіда тривала майже годину в онлайн форматі. Наприкінці співбесіди Марія зробила резюме, де конкретно пояснила, чому ця вакансія не відповідає моїм зацікавленням та побажанням до роботи (роботодавець шукав кандидата інакшого типу). Резюме зустрічі від Марії було теплим та детальним, тож я абсолютно не відчував суму (хоча довго готувався до співбесіди).

Після співбесіди Марія коротко розповіла про себе та компанію WS, рекрутеркою якою вона є, та запитала чи не було б мені цікаво дізнатися про них більше. Ми провели декілька онлайн зустрічей, мені надіслали їх матеріал для ознайомлення про бірюзову структуру компанії, про нову логіку співпраці. Це виглядало цікаво + приємно, коли з тобою завжди вчасно виходять на зв’язок, дають чемні відповіді (й на дивні питання). Під мене запропонували створити окрему посаду, щоб я навчався на практиці під час роботи.

Після онлайн зустрічей з Марією у мене була «жива» зустріч на понад годину з CEO в офісі компанії, після якої я вирішив, що мені цікаво було б спробувати. Приємно, коли з тобою розмовляють як з рівним, коли цікавляться тобою, твоїми зацікавленнями й цінностями, коли пропонують цікаві проєкти саме для тебе.

Працюю вже другий місяць в компанії. Перший місяць був переважно навчальним (стандарти компанії, скрипти, продукти ...). Другий місяць — повне занурення у процеси компанії. Люди навколо — максимально приємні, плеяда цікавих задач, абсолютно людяне ставлення до тебе, завжди допоможуть-підкажуть-навчать, можна працювати віддалено (але сумуєш за атмосферою офісу). Тут люблять ініціативу, індивідуальність та готовність працювати заради результату. В такій компанії приємно зростати професійно та брати на себе все більші проєкти.

Работаю в White Sales 1,5 года. С самой первой коммуникации, будучи еще кандидатом, прониклась философией компании. «Бирюзовый» подход в организации всех процессов стал решающим фактором при принятии оффера.
Крутая атмосфера в команде, приятно работать с крутыми профессионалами и просто очень приятными людьми.

Мы наняли White Sales для закрытия двух позиций Business Development Manager в разные компании под нашим руководством. Так вышло, что оба кандидата не прошли проверочный срок и в течении 2ух месяцев были уволены. Все бы ничего, и оценка кандидатов на нашей совести, но после увольнения людей из за явных проблем с производительностью и невыполнения целей или ожиданий по опыту, White Sales очень в агрессивной форме выставляли нас виновными и отказались искать замену, переча условиям контракта.
Условия контракта заключались в том, что замена гарантируется бесплатно, если кандидат был уволен до 2ух месяцев после начала работы, и при условии что бриф на позицию не меянется координально. Оба условия были соблюдены, но по непонятной нам причине, White Sales решили перетрактовать условия гарантии по своему и фактически отказались искать замену. Итог, потрачено 3000$ на услуги, а позиции остались незакрытыми + неприятное ощущение от неприятных разговоров с руководителем компании.
Будьте бдительны. Нарушенная строка контракта который вызвал большинство проблем ниже для контекста:

> Гарантия. Разовая бесплатная замена кандидата, в случае его ухода ухода с компании (по собственной инициативе или решению руководства) в течении 2-х месяцев после трудоустройства.

Здравствуйте, Роберт!
Хотим дать ответ на комментарий.
1. Про несвоевременность. Первый кандидат был найден в срок, второго кандидата вы решили утвердить на позицию BDM в другую компанию, когда мы рекомендовали его также на первую позицию.
2. Замена изначально не предполагалась вами, вы просили найти кандидатов на другую позицию, с худшими условиями, в другой локации, и мы отказались.
3. Спустя 6 месяцев вы обратились за бесплатной заменой. И замена кандидатов предполагается в течении 2-х месяцев с момента трудоустройства.

С руководителем нашей компании вы не общались.