Всім привіт! Проходила тут співбесіду на позицію Recruiter. Мені дуже сподобалась ця компанія. Проводення співбесіди було на професійному рівні, було дуже комфортно та приємно. Дякую за можливість тримати зв’язок! Рекомендую цю компанію.
Успіхів!

Підтримали: Viktoriia VlasenkoSerhii Boiko

Працюю в компанії вже ~1рік, за цей час мені двічі переглядали зп (все як і обіцяла HR спочатку). Дуже дружній та професійний колектив, завжди є люди, які готові допомогти, якщо треба.
За графіком робот теж можна домовитись з ПМ, якщо треба переїхати, або взяти вихідний.
Працювати дуже комфортно, процеси налагоджуються та стають зручнішими з кожним днем.
Є досвідчений Tech-Lead який слідкує за твоїм розвитком час від часу, та допомагає розвиватися у різних напрямках (якщо хочеться).

Компанія, яка прикладає максимум зусиль для розвитку своїх працівників, створює комфортні умови для роботи. Працюю в команді професіоналів та просто хороших людей, дякую Whimsy за цю можливість.

Працюю у компанії Whimsy Games більше пів року, дуже задоволена процесом роботи, навіть під час війни наша компанія підтримує співробітників та ЗСУ.
Дуже дружня та легка атмосфера яка допомагає комфортно покращувати свої софт і хард скіли.😌

Обожаюююю свою команду Whimsy Games!
Зарплата выплачивается — вовремя;
Уютный офис в Киеве и возможность работать удаленно!)
Классный коллектив, дружная атмосфера, СЕО компании знает всех лично.
Много плюшек +
Очень рекомендую и горжусь, что работаю в Whimsy Games

Підтримали: Viktoriia VlasenkoSerhii Boiko

В компанії працюю приблизно 5 місяців і можу виділити пару моментів, які відразу привертають увагу і полегшують тобі життя)
1. Абсолютно всі легкі в спілкуванні, ніяких бар’єрів немає будь це колега з відділу чи СЕО/CPO/COO — це прямо агонь)
2. Якщо потрібен професійний розвиток — отримаєш. GameDev — непростий шлях, але на совєму досвіді скажу, що в таких компаніях ти дійсно ростеш як професіонал і меж абсолютно немає, якщо не боїшся спитати чи попросити про допомогу)
3. Ремоутом зараз мало кого здивуєш, але це плюс.
4. Склад компанії поповнюється новими і новими спеціалістами, компанія розвивається на очах і в роботі це дійсно відчувається, що також дуже важливо
5. Справжню душу компанії розкривають тімбілдінги, які тут також на висоті :D
Strongly recommend :)

Супер компанія з супер колективом. Кожна людина знає свою роль в компанії. Великим плюсом є можливість праці віддалено, але для людей, які надають перевагу робочій обстановці і живому спілкуванню є можливість приходити в офіс компанії, що знаходиться у Києві. Ми стрімко розвиваємось, збільшується штаб, але при цьому компанія не забуває про цінності, які були фундаментом при створенні, а саме повага до підлеглих та брання під увагу зауважень чи пропозицій працівників. Також можу оцінити високий рівень знань у розробників вищих по рангу і подякувати за їхній безпосередній вклад у мій розвиток. Я впевнений, що компанія і я як один з її членів досягнемо великих результатів і будемо працювати на благо один одному.

Атмосфера в компанії 🔥З першої розмови розумієш, що це саме те місце, яке ти шукав, адже все налаштовано таким чином, що вливаєшся в колектив і стаєш своїм моментально. (В цьому велика заслуга СEO, HR та Marketing & Sales команди — 💜)

Комунікація — завжди відкриті до будь-яких питань, прохань чи зауважень, дуже рідко зустрінеш таке лояльне керівництво.

Компанія сформована з людей, які готові рости і розвиватися і для цього створені комфортні умови.

Видно як люди горять тим, чим вони займаються, і це надихає❣️

Проработав некоторое время, могу сказать, что остался доволен рабочим пайплайном, а для разработчика это пожалуй самое важное. Приятно, что небольшие технические вещи не приходится решать самому.

Очень рад, что имел дело с таким коллективом. На первое место ставят людей, а не бюрократию. Всегда стараются помочь и узнать как поживает каждый сотрудник. Надеюсь компания будет расти и не растеряет те ценности которые сейчас поддерживает. Удачи вам ребята!

Дуже хороший колектив, цікаві проекти, професійний менеджмент, можливість відалиної роботи, можливість карєрного росту. Дуже радий що праюю в цій компанії

Компания, люди, проекты, моя перевернутая аватарка, руководство, организация и менеджмент управления проектами — все на высшем уровне! +rep

Проработав в различных компаниях на позиции Project Manager — я могу с уверенностью сказать, что в Whimsy Games я нашел то, что давно искал:)

GameDev был мечтой юношества и именно тут я смог ее реализовать.
В компании действительно заботятся о сотрудниках — их моральном состоянии, заинтересованности, а главное развитии. Тут вы всегда найдёте у кого перенять опыт и поучиться чему-то новому, ну а конкурентная зарплата поспособствует этому;) Одним из важных факторов я считаю возможность вносить рекомендации по процессам — это помогает расти самому и принимать активное участие в жизни компании.

Одна из основных составляющих — отличный коллектив!
Все ребята супер позитивные и отзывчивые, а в непредвиденных ситуациях — не бросят вас в беде(если вы думаете, что это касается сотрудников, то вынужден вас обрадовать — с руководством вы также всегда найдёте общий язык и будете открыты).

Если вы еще думаете о вступлении в команду — не сомневайтесь, вы сделаете правильный выбор!:)

Жесть, все отзывы как под копирку, вы там хоть шаблоны меняйте

Добрый день, Александр!
Меня зовут Мария, я HR менеджер Whimsy Games. Благодарю за проявленный интерес к нашей компании и Ваши рекомендации. Касаемо отзывов, их оставляют наши сотрудники, которые готовы рекомендовать компанию к сотрудничеству и описывают преимущества, которые для них важны и которые дает им компания, возможно по этому со стороны это и может выглядеть шаблонно. Надеемся на понимание! Хорошего дня!

Удаленная работа в компании Whimsy Games — это один из многих приятных бонусов на которые вы можете расчитывать. За время работы я могу смело рекомендовать компанию тем кто ценит ответственность, развитие, взаимопонимание и, как следствие — достойное, лояльное отношение взамен. Здесь вы всегда будете мотивированы работать, развиватся и будете себя чувствовать частью побед компании.

Працюю на Whimsy Games з грудня 2020-ого року.

Компанія перевершила мої очікування. Корпоративна культура на надзвичайно високому рівні. Матеріальна мотивація конкурентноспроможна. Нематеріальна мотивація дуже потужна і спрямована на саморозвиток кожного окремо взятого співробітника. Керівництво просте та приємне в спілкуванні (наче друзі) і сприяє позитивній атмосфері всередині компанії котра у комбінації із дуже чітким графіком та добре організованим робочим процесом дає хороші результати і максимальну залученість. HR — милі та ввічливі. Підтримку та менторство зі сторони ПМ-ів у будь-якому питанні відчуваю з першого свого робочого дня. Юніті розробники, дизайнери та тестувальники готові допомогти в любу секунду. Sales-maneger-и професійні. Проекти різноманітні та цікаві. Потенціал для розвитку — необмежений.

Мотто компанії «We do everything better than people expect». Це в одинаковій мірі стосується як клієнтів так і співробітників.

Рекомендую долучатися до нашої команди, бо Whimsy Games це фірма, котра цінує та поважає членів своєї команди.

Whimsy Games — це компанія, яка цінує та поважає співробітників, а також поєднує дружну та професійну команду з розвитком та зростанням, досягаючи нових вершин та можливостей.
Дуже класна молода команда! Мені подобається моя робота, тому що я сама по собі доброзичлива і позитивна. Найкрутіша команда, яку я коли-небудь зустрічала! Відносини в колективі просто чудові, ми спілкуємось не тільки на роботі, але і поза нею. Керівництво заслуговує на повагу, дуже лояльне та добре ставлення до працівників. Людські відносини всередині компанії на всіх рівнях.
Не можна заперечувати, що тут відбувається кар’єрне зростання, а також більше можливостей для самореалізації. Загалом, тут працювати комфортно і приємно.

Работаю в компании уже почти год. Безумно нравится быть частью такого коллектива. Поддержка, помощь, возможность учиться и развиваться — это все те вещи которые сопровождают меня на протяжении всего времени работы.

Whimsy Games combines loyal and responsive leadership, a friendly and professional team, development and growth, reaching new heights and opportunities. One of the really good companies with a very human approach inside. During my work in the company, I have never been disappointed in my choice and I am definitely proud to work in this company!

Я дуже рада, що працюю у Whimsy Games, бо стала частиною крутої команди професіоналів, де завжди підтримають, поділяться знаннями та змотивують на нові робочі звершення. Компанія сприяє розвитку своїх працівників, заохочує відвідувати різні курси та мітапи. Також мені дуже імпонує комфортна робоча атмосфера та злагоджена комунікація в компанії. А те, що робота віддалена стало для мене великим плюсом, бо я не прив"язана до локації і можу працювати у будь-якому місці, це відкриває нові можливості. Ну і звісно не можу не згадати про наш тімбілдінг — емоції зашкалюють) Тому ласкаво просимо до нашої dream team)

Робота у Whimsy Games надихає мене) Тут винятково приємна команда та правильні пріоритети в менеджменті. Є можливості, а також, багато додаткових стимулів для професійного саморозвитку. Гарно відлагоджені робочі процеси роблять зручною зайнятість, навіть, у віддаленому форматі. Однозначно, рекомендувала би цю компанію, як місце роботи)

Работаю в компании Whimsy Games с ноября 2019 года.
Очень рад быть частью команды и работать над интересными проектами. Компания дает возможность всегда совершенствовать свои навыки и приобретать новые. Развитие сотрудников — один из основных приоритетов компании, это поощряется и всячески мотивируется со стороны руководства. Для каждого сотрудника разрабатывается свой план развития и есть возможность посещать курсы за счет компании.
Хорошо организованный рабочий процесс дает возможность работать удаленно и ощущать максимальную вовлечённость.
Чудесная атмосфера в команде способствует достижению хороших результатов и является залогом успеха всей компании!
Всем рекомендую присоединяться к нашей команде! :)

Whimsy Software — це компанія, де кожному гарантуються можливості для розвитку та самовдосконалення, головне щоб сам працівник був в цьому зацікавлений. Чудова команда, адекватне керівництво, різнопланові задачі та можливість переключатися між ними. За короткий час роботи змогла на практиці впровадити різні HR-процеси завдяки довірі і підтримці керівництва та команди. Дякую Whimsy Software за співпрацю та неоціненний досвід :)

Являюсь сотрудницей компании уже почти год. Работа удаленная, а лично для меня это огромный плюс:) Самое крутое — это однозначно коллектив! Уютная атмосфера и хорошая структура рабочего процесса — это тоже огромный плюс, так как от этого зависит продуктивность каждого сотрудника. Так же очень нравится то, что есть возможность работать над разнообразными интересными проектами. Рекомендую Whimsy Software!

Работаю в Whimsy Software практически от начала его создания, прошли мы через множество заказчиков, проектов, проб и ошибок, сделали множество выводов как улучшить, оптимизировать работу чтобы удобно и хорошо было всем! Рабочий коллектив — эта наша привелегия, мы один большой, дружний коллектив, который готов помочь и поддержать в любой момент. Также наш большой плюс — это удаленная работа, поскольку при помощи определенного набора приложений/сервисов — разработчикам/тестировщикам/дизайнерам/менеджерам и остальному рабочему персоналу легко взаемодействовать между собой, что предполагает более эффективную работу в коллективе. Также касательно руководства, могу сказать что они большие молодцы, очень приятные люди знающие свою работу. Настоятельно рекомендую Whimsy Software!

Пропрацював в компанії пів року, та рекомендую її як одну з кращих. Колектив завжди готовий підтримати та підказати, керівництво підходить з розумінням до кожного кейсу. Також дуже видно старання та підхід компанії до клієнтів — прагнення створити продукт, що завжди перевершить всі сподівання. Я багато чому навчився за такий короткий час, та вірю що зміг внести свій вклад в розвиток такого чудового колективу та їх продукту. Знаю що у Whimsy Software попереду нові висоти, тому дуже рекомендую їх як замовникам, так і новим працівникам. Whimsy Software — ваш щасливий білет)

Уже как год я работаю в этой компании. Главное, что меня подкупило — это люди, которые тут работают. Тут особенная атмосфера, где работают классные ребята: добрые, отзывчивые, надежные, искренние, порядочные. Такого коллектива я не встречал нигде.
Идеальное место для стремительного развития. Разнообразные, интересные проекты, лояльное руководство, дружный коллектив. Компания заботится о сотрудниках и позволяет им расти, главное — желание учиться :)

Я проработала в Whimsy около года и могу смело рекомендовать эту компанию. Понимающее руководство, дружный коллектив, интересные проекты и постоянное развитие. Также здесь устраивают незабываемые корпоративы, приглашают принять участие в различных конференциях и выставках и всячески поощряют развитие сотрудников.

Вакансії Whimsy Games