Drive your career as React Developer with Symphony Solutions!

Whidegroup

Запорожье

Коротко: крута компанія.

Працювала у Whidegroup майже 4 роки, що багатьом і так дасть зрозуміти, що умови роботи хороші. На логічне питання «чому ж тоді звільнилася» дам ме менш логічну відповідь — переїжджаю. Інакше б не звільнялась.

Умови чудові починаючи від розсташування офісу, закінчуючи ненапряжною атмосферою в колективі, і, звісно, класними завданнями.
Це не галера, і не завод з виробництва джунів на примітивних проектах, а серйозна компанія, що займається розробкою кастомних рішень для малого і середнього бізнесу. Це саме той випадок, коли ви реально можете пишатися проектами, над якими працюєте. Тут можна і треба розвиватися, вам завжди посприяють. Також, за умови вашої старанної роботи, можете поїхати на якусь конфу з керівниками компанії. Особисто відвідувала конференцію «MoneyConf» у Дубліні у 2017 році, інша колеги їздили до Німеччини та Португалії.

Тож, офіс у центрі, хороші ноути, моніки Dell, зручні кастомні столи і крісла — усе, щоб упродовж дня було класно працювати. Кавомашина, різноманітний чай — усе те, чим нікого давно не здивуєш, це просто є приємним бонусом до класного колективу. Колектив із душею. У мене ніколи не було такого, щоб я приходила додому із відчуттям, що хтось на роботі мене бісить. Навпаки — колеги цікаві і дружні, завжди підкажуть і підтримають, в роботі та за її межами. Керівники компанії цінуюсь співробітників, завжди йдуть на діалог, підтримують корисні пропозиції для покращення умов роботи в офісі, чи стосовно самої роботи.

Це ідеальне місце для тих, хто не планує стрибати по компаніях, а хоче працювати довго і стабільно, у комфортних умовах, над цікавими і складними задачами, із постійним професійним ростом.

Поддержали: Anastasia ZhukMaria KachanAnton Zhuk