Whidegroup

Запорожье

Класна компанія.

Комфортний офіс зі зручним розташуванням у якому є все: сучасна та високоякісна техніка, різноманітний чай, кавомашина, ігри та інше. За той час що я працював, компанія жодного разу мене не обманювала і завжди виконувала свої обов’язки. Заробітна плата завжди вчасно і навіть у скрутний час карантину не було ніяких проблем. Колектив дружній та чуйний. Керівники серйозно ставляться до своїх співробітників, завжди готові підтримати та вислухати пропозиції стосовно роботи. Тут ви не будете займатись сумнівною працею, компанія створює кастомні рішення у сфері e-commerce та є однією з найсильніших у цьому ділі. Тому якщо ти прагнеш розвиватись, полюбляєшь e-commerce, хочешь мати стабільне місце роботи з непростими але цікавими задачами та місце, де тебе завжди підтримають — тобі сюди.

Поддержали: Polina ChepurnaAnton Zhuk

Я пропрацював у компанії Whidegroup майже чотири роки, а це великий термін. У компанії реально цікаві, важкі та кастомні проекти, які спонукають кожного співробітника до розвитку. Оскільки плин кадрів в компанії мінімальний, всі працюють як єдиний механізм і мені було приємно бути частиною цієї команди. Тут ви знайдете повну відсутність необгрунтованих та стресових дедлайнів, розуміння з боку ПМ-а та керівництва.

Дуже приємний колектив, усі з відчуттям гумору та взагалі цікаві особистості, тому приходити на роботу та спілкуватися зі співробітниками було одне задоволення. Сам офіс просторий із сучасним технічним обладнанням. Керівництво завжди прислухається до потреб колективу і це стосується не тільки матеріально-технічного забезпечення, а і порад/думок колективу з приводу покращення роботи. Я щодо цього завжди отримував зворотній зв’язок.

Whidegroup — це місце роботи для тих, хто шукає стабільних умов роботи, розвитку, реалізації ідей та можливість працювати з націленими на результат професіоналами.

Поддержали: Polina ChepurnaAnton Zhuk

Коротко: крута компанія.

Працювала у Whidegroup майже 4 роки, що багатьом і так дасть зрозуміти, що умови роботи хороші. На логічне питання «чому ж тоді звільнилася» дам ме менш логічну відповідь — переїжджаю. Інакше б не звільнялась.

Умови чудові починаючи від розсташування офісу, закінчуючи ненапряжною атмосферою в колективі, і, звісно, класними завданнями.
Це не галера, і не завод з виробництва джунів на примітивних проектах, а серйозна компанія, що займається розробкою кастомних рішень для малого і середнього бізнесу. Це саме той випадок, коли ви реально можете пишатися проектами, над якими працюєте. Тут можна і треба розвиватися, вам завжди посприяють. Також, за умови вашої старанної роботи, можете поїхати на якусь конфу з керівниками компанії. Особисто відвідувала конференцію «MoneyConf» у Дубліні у 2017 році, інша колеги їздили до Німеччини та Португалії.

Тож, офіс у центрі, хороші ноути, моніки Dell, зручні кастомні столи і крісла — усе, щоб упродовж дня було класно працювати. Кавомашина, різноманітний чай — усе те, чим нікого давно не здивуєш, це просто є приємним бонусом до класного колективу. Колектив із душею. У мене ніколи не було такого, щоб я приходила додому із відчуттям, що хтось на роботі мене бісить. Навпаки — колеги цікаві і дружні, завжди підкажуть і підтримають, в роботі та за її межами. Керівники компанії цінуюсь співробітників, завжди йдуть на діалог, підтримують корисні пропозиції для покращення умов роботи в офісі, чи стосовно самої роботи.

Це ідеальне місце для тих, хто не планує стрибати по компаніях, а хоче працювати довго і стабільно, у комфортних умовах, над цікавими і складними задачами, із постійним професійним ростом.