Wetelo, Inc.

Львов, Луцк

Більш ніж за рік роботи в компанії можу сказати впевнено, що компанія дає досить крутий старт для тих, хто хоче розвиватись і навчатись. Щоб не ставалось — колектив в цій компанії один з найкращих, які я коли-небудь зустрічав. Керівництво ставиться лояльно до прагнення вивчення нових технологій та розвитку в них.
Якщо ти прагнеш до розвитку то ця компанія — саме те що потрібно!

Поддержали: Violetta Tsiubyk

Неймовірна команда з чудовою атмосферою. Компанія надає можливості професійного росту та підтримку на всіх етапах співпраці.

Поддержали: Violetta TsiubykSofia Russo

Wetelo — це компанія, яка стрімко розвивається, має цікаві проекти та неймовірно дружню команду. Працювати з такими завзятими людьми надзвичайно цікаво.

Поддержали: Violetta TsiubykSofia Russo

Гарна компанія, з дружньою командою.