Wetelo, Inc.

Львів, Луцьк

Wetelo — це компанія, яка допомогла мені потрапити в IT-сферу. Керівництво допомагає навчатися та розвивати свої технічні навички, англійську та soft skills, дбає про фізичне та моральне здоров’я своїх працівників. Атмосфера в колективі чудова, цікаві проекти з сучасним стеком технгологій, хороший менеджмент, є можливість обрати для себе зручний графік роботи. Дуже вдячний Wetelo за можливість стати її частиною. Однозначно рекомендую приєднатися до компанії тим, хто прагне розвиватися та вдосконалювати свої знання, вміння та навички.

Разом з Wetelo Inc. розпочалося моє знайомство з ІТ-сферою. Це компанія з неймовірними колективом та керівниками. Тут вас навчать, допоможуть та підтримають на усіх етапах співпраці. Компанія, в якій завжди прислухаються до порад та створюють класну робочу атмосферу, компанія зі зручним графіком роботи та можливістю працювати як віддалено, так і з офісу. Вдячна за лояльність, можливості для професійного росту та розвитку, чудових людей та за віру в кожного працівника.
Wetelo, ви — чудові!:) Успіхів, розвитку та багато крутих проєктів!:)

Wetelo — компанія з чудовою, затишною атмосферою та талановитими людьми, професіоналами своєї справи, які підкажуть, направлять, підтримають в будь-якій ситуації. Працюючи тут більше 3 років, можу з впевненістю сказати, що Wetelo, це місце, де хочеться займатись улюбленою справою та щодня розвивати свої знання та навички

IT content writing — це новий для мене напрямок, але у Wetelo навчають, підтримують і створюють усі умови для особистісного та професійного зростання. Окрім того, мені імпонує, що компанія підтримує працівників з дітьми і ти можеш без проблем балансувати між роботою і сім’єю. До працевлаштування у Wetelo, я часто отримувала відмову на співбесідах, бо роботодавці вважали, що робота з дому з двома дітьми негативно вплине на якість текстів. Wetelo не має ніяких упереджень до своїх працівників та підтримує diversity. Це компанія, де працівників цінують і підтримують і морально, і матеріально. Якщо ти хочеш розвивати нові навички, брати участь у цікавих проєктах , то приєднуйся до Wetelo!

Підтримали: Iryna LevytskaYurii Firs

Wetelo — це перша компанія, в якій я спробувала себе в ролі розробника, і я дуже вдячна компанії за те що вона повірила в мене та дала мені шанс розвиватися в сфері web-розробки. Тому теж можу з впевненістю підтвердити, що команда Wetelo готова розвивати своїх працівників та турбуватись за них. Я вже працюю тут рік, проекти цікаві, сучасний стек, колектив чудовий, люди відкриті, позитивні та готові завжди підтримати. Я дуже задоволена роботою тут, і однозначно рекомендую компанію Wetelo для майбутніх колег :) Так тримати, Wetelo!

Більш ніж за рік роботи в компанії можу сказати впевнено, що компанія дає досить крутий старт для тих, хто хоче розвиватись і навчатись. Щоб не ставалось — колектив в цій компанії один з найкращих, які я коли-небудь зустрічав. Керівництво ставиться лояльно до прагнення вивчення нових технологій та розвитку в них.
Якщо ти прагнеш до розвитку то ця компанія — саме те що потрібно!

Неймовірна команда з чудовою атмосферою. Компанія надає можливості професійного росту та підтримку на всіх етапах співпраці.

Wetelo — це компанія, яка стрімко розвивається, має цікаві проекти та неймовірно дружню команду. Працювати з такими завзятими людьми надзвичайно цікаво.