Wetelo, Inc.

Львів, Луцьк

4 відгуки

Більш ніж за рік роботи в компанії можу сказати впевнено, що компанія дає досить крутий старт для тих, хто хоче розвиватись і навчатись. Щоб не ставалось — колектив в цій компанії один з найкращих, які я коли-небудь зустрічав. Керівництво ставиться лояльно до прагнення вивчення нових технологій та розвитку в них.
Якщо ти прагнеш до розвитку то ця компанія — саме те що потрібно!

Неймовірна команда з чудовою атмосферою. Компанія надає можливості професійного росту та підтримку на всіх етапах співпраці.

Wetelo — це компанія, яка стрімко розвивається, має цікаві проекти та неймовірно дружню команду. Працювати з такими завзятими людьми надзвичайно цікаво.

Гарна компанія, з дружньою командою.

Вакансії Wetelo