GraphQL у свiтi компонентiв від Катерини Поршнєвої — React fwdays онлайн | 27 березня

WeOne

Львов

Як в компанії каже одна поважна людина: «No bullshit & Common Sense». Дуже цікавий/ерудований колектив. Багато можна повчитись, а головне хочеться і є в кого)
Найприємніший досвід роботи so far :)

Semicolon Lab це компанія в які комфортно і класно працювати. Тут тебе оточують люди, які завжди раді тобі, твоїм ідеям та ініціативам і це поширюється на всі рівні менедженту. Приємно вражає рух і розвиток всередині компанії. Рекомендую.

Комфортна для роботи компанія, особливо приємна взаємодія із власниками компанія.
Колектив мабуть найкращій в мому житті
Раджу для співпраці цю компанію в довгу, ібо цілі засновників правильні: нарощувати власну круту експертизу, бути прозорими для співробітників в цілях книгах та чути колектив