We Make MVP

Співпрацюю з WeMakeMVP більше двох років. Подобається гнучкість робочого графіку, тепла атмосфера в команді, зручна комунікація та розуміння всередині команди. Увага до деталей, орієнтація на вирішення проблем клієнтів, готовність до обговорення будь-якого питання. Клієнти (з ринку США та Європи) з якими працює студія, легкі і приємні у комунікації, є мотивація покращувати їх продукти.

З негативного (хоча для когось це може бути і плюсом) це можливість переходу між проектами або вести декілька проектів одночасно. Хоча з іншого боку це може сприяти розвитку у різних сферах та додає різноманітності в роботі.

Звикла писати лише гарні відгуки, й сама по собі є позитивною людиною. Це був мій перший експіріанс з тотальним ігноруванням після виконаного тестового завдання, жодного фідбеку, час був втрачений впусту, й даремно я присвятила свою увагу цій компанії в день свого народження, аби вкластись в дедлайн.

Доброго дня, Анно, та дякую за фідбек. Дійсно бачу, що ви надсилали тестове 22-го грудня та ми ще не встигли Вам відповісти. Зазвичай перегляд та оцінка тестових усіх кандидатів займає до кількох тижнів. Цього разу на швидкість відповіді також повпливали свята. Просимо вибачення та обіцяємо покращити процес надання фідбеку кандидатам.