Welltech

Варшава (Польща), Лімасол (Кіпр), Україна

21 травня 2022 11:48

Victoria Bylina, UX/UI Designer

Дивне ставлення до кандидатів. І перший досвід найгіршої співбесіди. Пройшла співбесіду на граф дизайнера з рекрутером, дали тестове з декількома варіантами та описом, воно дуже сподобалось зі слів рекрутера. Запросили в офіс на другу співбесіду, поспілкувавшись, на той момент був карантин усі хворіли і були онлайн, не розумію навіщо мені було їхати тоді в офіс і витрачати свій час і гроші на таксі, бо офіс зовсім не біля метро. На питання хто ваш ідеальний кандидат відповіли людина яка буде горіти справою та пропонувати поліпшення продукту. Співбесіда пройшла непогано, хоча були повторні запитання що мене трохи здивувало. В кінці я запропонувала ідею/гіпотезу яка може поліпшити вхід користувача в додаток, на що я почула у відповідь, ...ну дизайнерам видніше як це робити. Після цієї фрази мені хотілося звідти втекти. Ну і потім я отримала дзвінок від ейчара де вона мені сказала що я невпевнена в собі, їм потрібна людина яка проявляє ініціативу та керує процесом, нагадаю що моя позиція лідівська. У підсумку витрачено 12 годин на компанію, 250 грн на проїзд, нічого конкретного щоб мене з мотивувало і переконало що так вони тут напевно праві. Не компетенція HR та усіх хто проводив співбесіду. Ніколи не буду вас радити друзям і знайомим.

Підтримали:  Yuriy Eugene Samilyk Mykhaylo Makarenko Alex

Вікторія, скжіть обітцяли офіційне працевлаштування? Бо тут всюди пишуть про соціальний пакет, і мені чітку відповідь ніхто не дав.

наче так, але все після випробувального терміну

Підтримали: Наталья Овсиенко

Вікторіє, вітаємо!

Дякуємо за ваш зворотній зв’язок, нам дуже прикро, що ви отримали такий досвід під час спілкування з нами.
Вже проаналізували цю ситуацію та проробляємо з командою певні моменти для покращення candidate experience.

З повагою,
Talent Acquisition Team.

Тобто моя позиція була junior/middle graphic designer не лідівська позиція