8 грудня 2023 14:59

Юлія Олешко

Пропрацювала у компанії майже три з половиною роки на позиції Customer support, а тому дуже хочу поділитися своїми враженнями. В цілому хочеться сказати, що WEBSPARK — це про цінності, людяність та комфорт, а також про структуровані та добре налагоджені процеси у самій роботі. Завжди можна звернутися з питаннями напряму до СЕО. І тут велика подяка Євгену та Ользі за те, що створюють таку робочу атмосферу та піклуються про співробітників. Останні два роки працювала віддалено через війну, але весь цей час з теплом згадувала офісні робочі будні. Зараз я вже не є співробітником компанії, але дуже хочу сказати ДЯКУЮ за весь час разом з WEBSPARK. За цей час було багато чого: ковід, війна, а особисто в мене ще й декрет. І мені дуже приємно, що після невеликої декретної відпуски, в мене була можливість повернутися до роботи ( і це в той час, коли вже почалися війна). Тому тут на 100% коли говорять про цінності компанії, то так і є насправді, а не лише на словах. Всім, хто зараз лише розглядає можливість роботи у WEBSPARK, раджу не сумніватися. 🧡

Юліє, дякуємо, що поділилась своїми враженнями! Ми також хочемо подякувати тобі за доброзичливість, спільні успіхи та безліч позитивних днів) Бажаємо нових досягнень та кар’єрних зльотів! 😉