Працював в компанії майже 2 роки на позиції дизайнера, все було чудово дуже раджу цю компанію всім охочим. Досих пір у захваті від особистого підходу до кожного члена команди, яке дуже допомагає розвиватись як професіонал. Тут всі пишуть про те що це більш сімʼя а не звичайна компанія, абсолютно з цим погоджуюсь, всі готові допомагати та просити про допомогу коли потрібно. Бюрократія в компанії на мінімальному рівні, це просто фантастично, тому що це стимулює тебе розкриватись на максимум.
Був дуже радий працювати у WEBSPARK, і завжди з теплотою згадую свій досвід.

З теплою усмішкою згадую ті часи, коли ти працював з нами — робочі моменти чи відпочинок на корпоративах) Дякую тобі за це, а також за позитивний фідбек!

Дуже хочу працювати в цій компанії.Зараз відкрита позиція за моїм профілем.Подалась та чекаю на фітбек.Зараз на ринку праці не так багато гарних та чесних компанії,в яких є достойний онбординг. Де з джуна можна вирости до сеньйора.Бажаю процвітання вашій компанії, та дуже сподіваюсь бути частиною вашої команди.

Працюю в компанії тиждень на позиції QA)) Так так, і такі відгуки бувають)) І доречі не писав ніде ще жодного відгуку про жодну компанію (тут не зміг втриматись), Але... Я на перших етапах зрозумів, що це компанія справжніх професіоналів. І те що я побачив, вже будучи в компанії, мене зворушило! Я побачив не просто команду, а справжню сім’ю, яка допомагає один одному! Відношення до співробітників, це взагалі Вау! Тут я зрозумів, що саме таку компанію я шукав весь час, це компанія справжніх професіоналів і патріотів, яка допомагає як військовим, так і заохочує співробітників, які допомагають! Тут я зрозумів, що я ПОКИ ЩО найгірший серед найкращих, хоча в минулій компанії був на позиції тім ліда! Але це дуже крутий виклик, який дає змогу розвитку як мені, так і компанії, бо чим професійніші співробітники, тим успішніша компанія! Етапів співбесід багато, так, але це як на мене і означає, що якщо ти прагнеш бути в насправді сильній і класній компанії, то маєш відповідати їй) Тому максимально рекомендую компанію, тому що слів не вистачає описати задоволення компанією (вибачте за тавтологію)))

Денисе, дякуємо, що поділився враженнями)
Бажаємо, щоб усі поставлені цілі ставали твоїми перемогами!

Працюю в компанії Вебспарк майже 5 років. За ці роки багато чого було і триває, в цьому божевільному світі — COVID, війна, але CEO Євген завжди тримає руку на пульсі і робить все, щоб кожен працівник та їх родина була у безпеці і це йому вдається на всі 100%. В мене мурахи по тілу, від того, скільки всього робить наша компанія для війскових, для ПЕРЕМОГИ. І ви розумієте, що ми пройшли самі страшні часи з початку війни, тому в робочих процесах така ж сама підтримка, розуміння, індивідуальний підхід, швидкість вирішування будь якого питання, комфортне спілкування. Пишаюся, що є частиною цієї величезної сім’ї, де є місце для власної думки, особистості, людяності.

Прагнемо робити більше... І для співробітників, і для їх сімей, і для ЗСУ, щоб наблизити перемогу. Під таким гаслом наразі проходять наші дні. Дякую, що ти з нами та розділяєш цінності й погляди компанії.

Пропрацювала у компанії майже три з половиною роки на позиції Customer support, а тому дуже хочу поділитися своїми враженнями. В цілому хочеться сказати, що WEBSPARK — це про цінності, людяність та комфорт, а також про структуровані та добре налагоджені процеси у самій роботі. Завжди можна звернутися з питаннями напряму до СЕО. І тут велика подяка Євгену та Ользі за те, що створюють таку робочу атмосферу та піклуються про співробітників. Останні два роки працювала віддалено через війну, але весь цей час з теплом згадувала офісні робочі будні. Зараз я вже не є співробітником компанії, але дуже хочу сказати ДЯКУЮ за весь час разом з WEBSPARK. За цей час було багато чого: ковід, війна, а особисто в мене ще й декрет. І мені дуже приємно, що після невеликої декретної відпуски, в мене була можливість повернутися до роботи ( і це в той час, коли вже почалися війна). Тому тут на 100% коли говорять про цінності компанії, то так і є насправді, а не лише на словах. Всім, хто зараз лише розглядає можливість роботи у WEBSPARK, раджу не сумніватися. 🧡

Юліє, дякуємо, що поділилась своїми враженнями! Ми також хочемо подякувати тобі за доброзичливість, спільні успіхи та безліч позитивних днів) Бажаємо нових досягнень та кар’єрних зльотів! 😉

WEBSPARK — це моя перша IT-компанія. Я давно хотіла спробувати попрацювати саме у цій галузі, але також мені було важливо, щоб у компанії була екологічна атмосфера і наявність регламентів і документації.

Співбесіда проходила в 3 етапи, сподобалось, що все було чітко в оговорені терміни, питання були зрозумілі та логічні, тестове адекватне (яке не займає 3 дня часу)). Сподобалось, що є класний онбордінг, моя улюблена документація, структурована і без води))). Завжди можна з будь-якого питання звернутися до колег, керівників напрямків або до СЕО, та отримати відповідь. Наразі я працюю в компанії шостий місяць, і для мене внутрішнім показником є те, що кожний день я працюю із задоволенням. Подобається, що компанія «за» розвиток і навчання своїх співробітників.

Резюмуючи: я дуже задоволена і можу радити WEBSPARK, як роботодавця.

Дякую за відгук) Так тримати! Ми дуже раді, що ти з нами у команді. Нехай цей запал і задоволення від роботи будуть з тобою якомога довше🧡

Вже майже 7 років я працюю в компанії WEBSPARK, і хочу поділитися своїми враженнями про цю чудову команду. Мій шлях у компанії розпочався з посади інженера з контролю якості, і зараз я вже майже 4 роки обіймаю посаду керівника проектів (PM).

Однією з найважливіших рис компанії є те, що вона цінує своїх співробітників.
CEO компанії, Євген Катрич — людина, яка бере участь у всіх процесах та проєктах компанії, спілкується з співробітниками, прислухується і надає підтримку кожному.

WEBSPARK — справжня родина, навіть якщо звучить це трохи «слащаво». Я і раніше так думав, але після початку повномастшабної війни компанія підтвердила це безліч разів. Кожен співробітник був готовий допомогти один одному у будь-якій ситуації, починаючи від дрібниць і закінчуючи допомогою в евакуації та пошуку нового місця проживання.

WEBSPARK — компанія, в якій я впевнений у завтрашньому дні та в тому, що мені допоможуть у вирішенні будь-якого питання, як у робочому процесі, так і в особистому житті поза роботою. Я пишаюся тим, що можу бути частиною цієї чудової команди, і раджу всім, хто розглядає можливість працювати у WEBSPARK, не вагаючись долучитися до нас.

Твої слова гріють душу. Дійсно, що стосується днів, тижнів та місяців після 24 лютого... То багато людей розкрилися з хорошої сторони. Я радий що ти з нами та докладу максимум зусиль щоб виправдати твої сподівання і в майбутньому.

Вже пішов 4й рік, як я працюю у WEBSPARK. Знайомство для мене було дуже незвичним, тому що я прийшла в IT з держслужби. Спочатку було дуже важко, тому що це був для мене зовсім інший світ, інші люди і інше бачення умов праці. Але завдяки дружньому колективу та дбайливому ставленню до співробітників я швидко освоїлася.

WEBSPARK — це сім’я, тому що у самі темні часи компанія була поруч. С початком війни керівний склад, як і інші співробітники, робили усе можливе, щоб допомогти та підтримати, саме ця компанія дала стабільність у самі нестабільні часи. Ми пережили евакуацію, пережили блекаути, переїзди, перехід на віддалений режим, але ми швидко адаптувалися до нових умов, і кожне наступне випробування долалося швидко та легко, тому що від компанії завжди була підтримка.

Я дуже вдячна своїй команді, з якою ми вже більше трьох років пліч-о-пліч працюємо над нашими проєктами, за терпіння, розуміння та взаємодопомогу. Я дуже рада, що окрім професійних колег, які допомагають розвиватися та зростати, я отримала ще дуже крутих друзів.
Дуже сумую за офісом та атмосферою в ньому. Це дійсно другий дім зі зручним робочим місцем, печеньками та непередаваною атмосферою. Мені подобається те, що тебе чують. Якщо є проблемні питання та пропозиції я сміливо можу висловити це СЕО або HR. Дуже важливо коли тебе не тільки слухають, та ще й чують і працюють над тим щоб вдосконалювати різні аспекти життя в компанії. Так, бувають спірні питання у робочих моментах, але не було такого, щоб ми не знайшли компроміс.

Хочу подякувати Євгену та Ользі за те, що створили неймовірне місце де можна комфортно працювати та професійно зростати. Де б я не була, моє серце назавжди з WEBSPARK. 🧡🤍

Влада, ми теж тобі дуже вдячні за твій внесок, ці почуття взаємні.

Я працюю в WEBSPARK майже 10 років.
Це саме така компанія, якою я б хотів її бачити — місце, де ти можеш знайти друзів та однодумців, місце, робота в якому завжди цікава та перспективна. Ми завжди маємо можливості реалізувати свої ідеї й менеджмент підтримує багато з них. WEBSPARK — це прекрасна можливість кар’єрного та професійного росту, що дозволяє мені як фахівцю досягати нових цілей.
Окремо треба відзначити людей у компанії — не тільки тих, з ким я прямо працюю, а й фахівців із різних відділів і напрямів компанії. Я завжди можу звернутися за допомогою та підтримкою у розв’язанні будь-якої проблеми до будь-кого з компанії, і отримати допомогу.
Ми перейшли на віддалену роботу під час пандемії, і продовжували збільшувати штат, не дивлячись на проблеми, з якими під час COVID стикалися інші компанії. WEBSPARK — це компанія, яка про мене піклується. Ніхто ніколи не змушував мене до кранчів чи овертаймів. Компанія розуміє сили та темпи кожного працівника і дозволяє нам працювати у такому темпі, який для нас був би найбільш комфортним. Після початку повномасштабного вторгнення, я дуже переймався через свою роботу — офіс WEBSPARK розташований у Харкові, тож про роботу в офісі не могло бути й мови на початку війни. Але, компанія витримала й це випробування, швидко перелаштувавшись під віддалену роботу вдруге. Що досить важливо персонально для мене — ми не просто продовжили ефективно працювати, а й запустили цілу низку волонтерських проєктів, допомагаючи військовим, та мирному населенню, наближуючи нашу перемогу.
Тож, коротко, список переваг компанії, на яких би я хотів загострити свою увагу:
1) Відсутність будь-якої бюрократії. Мінімум папірців, максимум ефективної роботи.
2) Бонуси та плюшки для співробітників як в офісі, так і за його межами.
3) За потреби, фінансова допомога співробітникам компанії.
4) Гнучкий графік та чесне розуміння ваших потреб.
5) Величезна купа івентів, двіжух та тім-білдінгів за межами роботи.
6) Проактивна позиція компанії — велика кількість волонтерських проєктів, до яких кожен з нас може долучитися.
7) Злагоджена робота, ефективний менеджмент, цікаві проєкти з використанням нових технологій. Мінімум легасі.
8) Абсолютна відсутність будь-якого мікроменеджменту, або тотального контролю за співробітниками. Вся робота та співпраця відбувається лише на довірі між тобою і компанією.
Завершуючи, хочеться ще раз наголосити, що оголошені цінності компанії — це не лише букви на сторінці DOU. Наша компанія — це людяність, лояльність і допомога у будь-якій ситуації. Ти ніколи не залишишся один зі своєю проблемою, якою б вона не була. Десять років з WEBSPARK це багато разів підтвердили.

Дякуємо за розгорнутий відгук! За 10 років ти дуже виріс і ми раді бути частиною твого розвитку. Як кажуть, «Незамінних немає, але є неповторні» — і це точно про тебе) Цінуємо і бажаємо подальшої реалізації своїх професійних цілей!

Хочу розповісти як я познайомився з компанією WEBSPARK.
Восени 2021 року я почав активно шукати IT-компанію, яка б відповідала моїм вимогам, і де б я міг професійно розвиватись. При першому знайомстві з компанією я не пройшов по своїм професійним навичкам. Але вже взимку 2022 року, трохи набравшись досвіду, я знову спробував свої сили. В середині лютого я пройшов співбесіду, і отримав оффер. Згідно домовленості, мій перший робочий день в офісі припадав на 7 березня 2022 року... Але, як всім уже відомо, 24 лютого 2022 року сталося повномасштабне вторгнення з боку рф. Я не буду вдаватися в подробиці що я відчував (напевно схожі відчуття були у більшої половини українців), але життя змінилося назавжди... Я не думав, що домовленість про роботу, яка була укладена, хоча і усно, але напередодні війни, ще актуальна. І я був приємно здивований, коли в десятих числах березня, зі мною зв’язалися HR та CEO компанії, щоб провести onboarding. З початку війни я 5 разів переїжджав на нове місце проживання, але весь цей час уже працював в складі компанії. Бували дні коли я працював у повну силу, а бували дні, коли не було змоги працювати... війна...
Я хочу подякувати компанії WEBSPARK, що навіть в умовах війни вона виконала своє зобов’язання, і надала мені можливість працювати. Надала можливість розвиватись як професійно, так і відчути себе частинкою чогось більшого. Частинкою компанії. Компанії яка реалізовує проєкти на професійному рівні. Компанія яка допомагає як своїм співробітникам, так і іншим громадянам в цю не легку годину.
Якщо ви шукаєте компанію, де ви хочете реалізувати свої професійні навички та здобути нові? Компанію, де старші колеги вам допоможуть порадою, та нададуть вірний шлях для вирішення завдання. Ви сміливо можете обирати WEBSPARK! Але все одно пам’ятайте, що більша частина успіху залежить від вас самих...

Олександре, дякуємо за теплий відгук! Нехай твій кар’єрний шлях у WEBSPARK буде продуктивним і цікавим 💪

14 років успішної співправці. Можна розповідати про безліч ситуацій, але це займе дуже, дуже багато сторінок тексту. Хочу наголосити на основному моменті, як на мене. Це — людяність. Завжди, без виключень, всі питання вирішуються людяно. Люди для компанії — це не ресурс, яким можна користуватись. Люди — це живі створіння, про яких треба дбати.

Компанія тримається за людей. Компанія піклується про людей. Навіть після суттєвого збільшення кількості працівників цей підхід не змінився. І це — найкраще, як на мене.

Я добре пам’ятаю момент, як ти почав працювати. І бачу, як компанія зросла за цей час разом з нами. Дякую за ці роки і за всі, що ще попереду. Цінності формуються завдяки нам усім.