27 грудня 2024 19:03

Michael Kudrynskyi

Подався на вакансію Product Designer, трохи злякався, коли дізнався про трекер, проте вирішив продовжити процес. Потім власне Була співбесіда перша доволі позитивні враження склались. Наступна технічна співбесіда буда з неповагою до мене з боку менеджерів про те, що я якось повторюсь і нічого нового не кажу, також було неприємно коли просто перебили і сказали час закінчився. Проте я все ж таки подумав час вже вечір і буває. Під час бесіди сказали ми даємо вам тестове на годин 5 і треба просто показати як ви працюєте.
Не треба багато часу витрачати. Я зробив тестове за три дні, як мене попросили і сказали не треба більше. Потім отримав відмову через те що не провів Глибоке дослідження, потім треба було інтерʼю провести та подивитись записи інтервʼю інших. Та багато чого ще треба було зробити. Це звичайно все безкоштовно та вийшло неочікувано. Тобто з одного попросили мінімум часу, а з іншого треба було годин 20-40. Наданий UI у Фігмі звичайно був не компоненти, без використання змінних та назвами Фрейм 232. Тобто рівень ведення Фігми звичайно був не дуже окей. Я власне зробив як і UX так і UI у найкращому виді, проте отримав непрозору відмову. Я думаю для кожного зрозуміло зробити функціонал Форми та провести дослідження та перевести групи у компоненти це більше ніж 5 годин та не безкоштовно.
Не раджу комусь витрачати час

Підтримали:  Halia Любов Кременецька

LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.