2 квітня 2021 12:56

Grisha Nesmashnyi, Creative Copywriter в Freelance

Мені здається, що хороші стосунки (і ділові, і особисті) ґрунтуються на повазі. У Weblium цієї якості, здається, немає. Принаймні, у моєму випадку.

Хоча починалося все доволі мило)

Написала мені їхня рекрутерка Кіра з пропозицією на вакансію копірайтера. Повідомлення було дуже милим, проте мені здалося, що я не підходжу на позицію: бо не мав потрібного левела інгліш та не міг погодитися на фултайм співпрацю, тому що віддаю перевагу креативній та рекламній сфері. Я відмовився від співпраці, побажавши успіхів у пошуках.

Рекрутерка натомість відповіла, що у них є вакансія російськомовного копірайтера і запропонувала показати KPI на місяць, щоб я зміг зрозуміти, чи зможу поєднувати цю роботу з рекламною сферою. Спілкування було милим та приємним, наприклад, ось одне з повідомлень: «У нас можна працювати в піжамці сидячи на дивані».

Врешті, мені надіслали тестове, яке я вчасно зробив за два дні. Я навіть трошки перестарався, тому оформив своє тестове не у презентації кейноут, а на конструкторі Weblium, щоб було візуально приємніше читати. Тобто на тестове потратив на годинку більше, ніж міг. Хоча, розумію, що це мої особисті проблеми.

Відправив рекрутерці, отримав «дякую» та пішов собі займатися своїми справами. Враження від спілкування та компанії було надприємним та позитивним.

Через 5 днів я вирішив уточнити, ну що там: як з тестовим, чи чекати фідбек? На що Кіра відповіла, що зараз великий завал, але вона обов’язково напише. Цитую: «Думаю, сьогодні може бути відомо😏».

З того моменту пройшло вже от майже 2 місяці, а фідбеку не було, немає і, думаю, не буде.

Усе оце приємне враження після милого спілкування пропало, бо я не побачив головного: поваги до мого часу, який я виділив для тестового. І я навіть не розраховував, що мені пояснять по поличках: що сподобалося, а що ні. Але подякувати за роботу та виділений час, думаю, було б нескладно.

В будь-якому разі успіхів вам. Сподіваюся, цей відгук зробить ваше спілкування з іншими кандидатами більш поважним та якісним.

Підтримали:  Yevhen Prokopenko

Здравствуйте. Прошу прощения, что не дали вам фидбек вовремя 🙏🏻 С рекрутером обязательно проведем беседу. Хорошего вам дня!