1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

В компании WebCEO работал с 2001 года на разных должностях, начиная от программиста и завершая руководителем отдела R&D (всего около 10 лет, до того как занялся своим проектом).
У компании свой продукт (не аутсорсинг), который выпускается много лет и приобрел признание во всем мире.

Плюсы компании:
— высокая оплата труда, которая не стоит на месте
— возможность удаленной работы с плавающим графиком
— компенсация затрат на проф. обучение (книги, сертификаты...)
— очень адекватный CEO, инициатива поощряется
— дружный и отзывчивый коллектив (помогут, подскажут...)

Минусы компании:
— нужно работать :)

Резюмируя: WebCEO — отличная компания, которая ценит сотрудников и в которой нравится работать.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.