WEBCASE Studio

21...80 спеціалістів
Дніпро, Бердянськ

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Не рекомендую відгукатись на вакансії цієї компанії. Була на співбесіді на позицію проджект менеджера. Перше запитання, яке задав HR-DIRECTOR компанії WebCase Борис: «Не против, если по-русски».

І останнє питання також про російську: «Якщо клієнти з України чи з-за кордону(?) будуть розмовляти російською, чи будете ви з ними працювати».

Компанія надає публічні послуги і має робити це державною мовою, якщо працює в Україні.

Добрий день! Не рекомендую цю компанію, тому що після того, як ви надішлете їм своє тестове, вони просто перестануть вам відповідати. Я надіслала тестове 2 тижні тому, і після цього я не отримала ніякого фідбека, на всі мої повідомлення — відповіді немає.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.