WEBCASE Studio

Дніпро, Бердянськ

2 відгуки

Не рекомендую відгукатись на вакансії цієї компанії. Була на співбесіді на позицію проджект менеджера. Перше запитання, яке задав HR-DIRECTOR компанії WebCase Борис: «Не против, если по-русски».

І останнє питання також про російську: «Якщо клієнти з України чи з-за кордону(?) будуть розмовляти російською, чи будете ви з ними працювати».

Компанія надає публічні послуги і має робити це державною мовою, якщо працює в Україні.

Добрий день! Не рекомендую цю компанію, тому що після того, як ви надішлете їм своє тестове, вони просто перестануть вам відповідати. Я надіслала тестове 2 тижні тому, і після цього я не отримала ніякого фідбека, на всі мої повідомлення — відповіді немає.