9 вересня 2019 22:48

Serhii Liaskovets, Student в Paris Sud

Цього літа мені випала чудова можливість протягом двох місяців працювати в компанії WebbyLab на позиції Junior QA Engineer. Нажаль, через особисті причини я не зміг продовжити нашу співпрацю, проте зе цей час в мене склалось певне враження про це місце роботи, яке я й хотів би висловити.

Це була моя перша офіційна робота в сфері ІТ. Що дійсно вразило, так це колектив. Практично всі працівники це не лише спеціалісти в своїй справі, які можуть щось підказати, але в першу чергу вічливі й дружелюбні люди. А це, я на мене, головне в роботі.
Стосовно самого місця роботи, тобто офісу. Тут все на вищому рівні, зони для відпочинку, чудовий зал для обіду. Втомились — можна пограти на ПС4, чи в настільний футбол, або просто полежати). Також в честь різноманітних свят проводяться паті, де можна завести нових друзів і просто гарно провести вечір.
Є безкоштовні курси англійської, при бажанні пдтягнете і цей скіл.
Безумовним плюсом є гнучкий графік, не треба кожного дня заводити будильник на 7.00, аби о 9 вже бути в офісі. Головне — виконувати свої обовзяки. Якщо потрібно вирішити особистрі справи в робочий час, керівники завжди йдуть на зустріч.

Отож, дякую WebbyLab, що дали мені можливість отримати перший позитивний досвід роботи, удачі вам та розвитку!