26 серпня 2019 12:12

Саша Яцюк, QA Engineer з 2018 року

Трохи менше року тому отримав можливість працювати в компанії WebbyLab на позиції Junior QA Engineer.

З перших днів був приємно вражений дружелюбною атмосферою між працівниками, дуже комфортними умовами для всього персоналу, а також гнучким графіком роботи. В компанії значна частина працівників — студенти. Це викликає велику повагу до керівників компанії — Антона та Віктора, адже це не простий крок для компанії набирати початківців і робити з них конкурентоздатних спеціалістів.

Розвиток працівників напряму залежить лише від їх бажання це робити, оскільки компанія зі своєї сторони робить абсолютно все для цього. Окрім технічної частини, в компанії є безкоштовні курси англійської мови.

На рахунок відгуків про тестові завдання і роботу рекрутерів, що можна прочитати нижче, то можу виразити лише своє розчарування до кандидатів. Отримавши достатньо досвіду, сам займався перевіркою тестових завдань як тестувальників так і розробників, на перевірку витрачалося не мало часу як з технічної сторони, так і зі сторони HR. Всі отримані роботи перевіряються достатньо клопітко і перевірки завжди супроводжуються фідбеками. Досить часто завдання відправляються на допрацювання, по причині неуважного прочитання пунктів зі сторони кандидатів, які вказаються в тестових завданнях і повторна перевірка знову забирає дорогоцінний час працівників. Прохання уважніше читати отримані задачі і цінити час інших.

WebbyLab, дякую за можливість бути частиною тебе! Бажаю розвиватися з кожним днем:)