Web-Systems Solutions

Хмельницкий, Каменец-Подольский

Чудова компанія, привітний колектив, керівництво адекватне більше того підтримує приємну атмосферу в компанії. Працював рік, за цей час жодних непорозумінь не виникало, коли у мене виникла особиста проблема — компанія з розумінням пішла на зустріч. Враження про організацію залишилися найкращі. Рекомендую сміливо надислати резюме.

Дякую, Тарас! Тобі успіхів на новому місці! Заіжджай в гості :)

Работал в компании пол года.

Условия хорошие, есть карьерный рост, начальство лояльное и понимающее.
Проекты средние)
Коллектив дружный, много хороших специалистов, которые с удовольствием помогают, ребята работают как команда, есть задача — решаем вместе.

Желаю сложных проектов и выгодных условий)

Дякуємо, за гарний відгук і за побажання, Юра) Успіхів тобі!