Web Legends

21...80 спеціалістів
Київ, Таллінн (Естонія)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Відгук негативний. Проходив співбесіду з початку з HR, потім через кілька днів технічна співбесіда. На технічному інтерв’ю, яке до того ще й затягнулось замість запланованої години на 1.5, повідомили що дадуть відповідь протягом 2-х днів. В результаті через 5-6 днів написав сам, у відповідь отримав що ще йде процес відбору. Фінал: через 17 днів після технічної співбесіди відповідь: «вирішили зосередитись на інших кандидатах». Я не проти цього, але 17 днів!!!

Вітаю, Олександре.
Дякуємо за зворотній звʼязок, ми прийняли до уваги ваш коментар та працюємо над покращенням процесів рекрутингу в WL.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.