25 вересня 2024 18:51
Працювала тут 2,5 роки, за цей час мала справу з купою напрямів та бізнесів, виросла в сильну спеціалістку. Колектив класний і підтримуючий, завжди знаєш що вислухають ідеї чи побажання. Керівники дуже приємні і відкриті до фідбеку, завжди можна підійти щось обговорити. За час роботи в дизайн-відділі ні разу не було відчуття жорсткої ієрархії. Є багато корпоративів, зустрічей та спільного проведення часу. Так що можу радити)
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.